kız mevzusu vol.3423423

merhaba arkadaşlar.
www.eksiduyuru.com
belki tanıdık gelir.
her neyse dünde dersimiz vardı çıkışta 2 saat oturduk yemek falan yedik.sonra benim dersim vardı o da ders çalışacaktı çünkü quizi vardı.
neyse sordum quizin nasıldı falan diye. oda çok iyidi gibisinden bişiler dedi.
ben de ''oh iyi bakalım :D''
dedim muhabbet bitti orda :(
sizce sıkıntı mı var ?
halbuki otururken çok güzel konuşuyodu. şimdi bakıyorum arada whatsappa da giriyor.
yine en iyisi ben ders gününü mü bekliyim :(

kızı unut bence.

  • sherlockun kizi  (26.03.16 13:02:21)
Kizla konusmak istiyorsan surekli kizi cevaplamaya itecek seyler soyle. Oh iyi bakalim o kadar kısır bir laf ki, ne cevap versin kız ona? Tabi biter muhabbet

  • ambrosia  (26.03.16 13:02:27)
olm 2 saat konuşuyorsan güzel şeyler var.
gir direk sor sinemaya gidelim mi sor.

  • Alt4y  (26.03.16 13:04:56)
ambrosia +1 cevaplayacağı şeylerle git kıza
kız senden hoşlanmış bile olsa hevesli görünmemek için sana yazmıyor olabilir.

  • basond  (26.03.16 13:05:22)
birlikte yemeğe gittiniz, iki saat oturdunuz ve dönen muhabbet bu mu? dostum ağzın laf yapmıyorsa işin zor.

  • hasmetizm 2046  (26.03.16 13:06:14)
öyle yazmamım sebebi hani bakalım o da bir şeyler sorcak mı bana ?
diye merak ettim öyle yazdım :(

  • taha1907  (26.03.16 13:07:13)
Ne yazsin ki o cumleden sonra? 2 saat oturup vakit gecirdiyseniz olumlu bi seyler var bence.umutsuz olma.
agzin biraz daha laf yapmali +1

  • aquarium  (26.03.16 13:12:55)
Bir sorun yok, muhabbet tıkanmış. "Oh iyi bakalım"ın üstüne ne desin ki? Daha sonra muhabbete yeniden başlarsınız.

  • aychovsky  (26.03.16 13:14:42)
Onu bu aşamada böyle sınamasan iyi edersin. Muhabbeti devam ettirecek şeyler söyle, şimdi devam etmek istiyosan da, o 2 saatlik muhabbette bahsettiginiz bir şeyden bahsedebilirsin. Atıyorum o zaman bir filmden bahsetmissinizdir. Onunla ilgili bir sey sorabilirsin. Örn. 'Ya ben o bahsettiğin filmle ilgili biseyler okuyodum bak farkli bir yazi buldum bak' falan gibi. Ya da bir gruptan bahsetmissinizdir. 'Bak ben x grubunun en cok şu şarkısını beğeniyorum' diyip gonderebilirsin. Falan filan.

  • turuncu tonlarda  (26.03.16 13:46:55)