İlişkide yaş farkı sorusu (Fark büyük)

Bu tarz birçok soru olmasına rağmen bence her cevap kendi içinde değerlendirilmeli bazı genelgeçer şeyler harici.

Neyse arkadaşımın sorusunu olduğu gibi kopyalayıp yapıştırıyorum, görüşleriniz değerlidir, teşekkürler.

Kadin 25 erkek 50. Aradaki iliski öğrenci-hoca ilişkisi. Erkek tarafinda platonigin asiri umut veren davranislari disinda ciddi bir adim yok. Enerjik, ilgi çekici özgüveni yuksek birisi. Pek cok kiz ogrenci tarafindan ilgi görüyor. Kültürlü ve eglenceli biri ancak capkin oldugu yönünde izlenim yaratiyor. Ikisi arasindaki bir iliskiyi toplum nasil karsilar. Bu iliskinin ömrü ne kadar sürer. Mutlu olabilme ihtimalleri nedir?

kadın adamı basamak olarak kullanıyor, adam da kadını fiziksel olarak kullanıyor diye düşünürüm. zengin avcısı kadınlar bile bu gruptan daha samimi geliyor bana, en azından bir kılıf bulmaya çalışmıyorlar.

  • kayranin kedisi  (25.03.16 21:14:19)
bir heves ve öğretmen sempatisi, ilişki olsa bile kısa sürer.

  • Erensq06  (25.03.16 21:14:33)
Kadın adamı basamak olarak kullanıyor + 1

  • neferkitty  (25.03.16 21:15:27)
Iyi de ortada bi iliski var mi ki? Benim anladigim kadariyla yok. Dolayisiyla yas farki da onemini yitiriyor.
Aralarında bir sey olduktan sonra da toplumu neden umursasinlar zaten. Simdi aradaki yas farkini, ogrenci-hoca iliskisini garipseyenler cikabilir. Evet cok karsilasilmiyor. Ama daha gecen ay siniftan biri hocayla nisanlandi.
Milletin tepkisi iyi yamanmis seklinde oldu.

Yine de 25 cok beee. 15 falan olsa neys. Kiz kendi kendine gelin guvey olmaktan vazgecip yasina gore birini bulsun. Daha mutlu olur. Tabi amac mutluluksa.
  • rayde  (25.03.16 21:17:18)
kısa soluklu bir heyecan olur. ciddiye binerse de adam bir süre sonra ölür gider zaten. üzgünüm...

  • ruhen hastayim ben  (25.03.16 21:19:48)
Şu an bir ilişki söz konusu değil. Bir de hoca seçmeli dersin hocası, herhangi bir akademik fayda falan da yok.

  • an engineer  (25.03.16 21:22:53)
Sadece birkaç yıl mutlu olabilirler. Şu anda çok sorun olmaz ama on yıl sonra kadın otuz beş, erkek ise altmış yaşında olacak. Asıl soru şurada yatıyor: 60 yaşında bir erkek ile 35 yaşında bir kadın ne yapabilir? Öncelikle seks yapamayacağı kesin. Bu işler belli olmaz ama erkeğin yaş sebebiyle hasta olma durumu olabilir. Kadın da genç yaşta ona bakmak gibi bir durumda bulabilir kendini. Bence olmaz.

  • dissendium  (25.03.16 21:24:43)
  • kakao  (25.03.16 21:39:32)
Kızda daddy issues var derim. Keyif için kısa süreli seks odaklı bir ilişki yaşanabilir ama sonrasında ciddi bi şey olma ihtimali çok düşük.

  • ambrosia  (25.03.16 21:53:09)
Iliskiye dönerse maksimum 5 yıl diyorum. En medeniyim diyen bile hoş karşılamaz; ahlaktan bağımsız bir durum. Paylaşacakları bir şeyler -bence- kesinlikle olamaz.

  • piremses  (25.03.16 22:06:30)
mantıksız ve çirkin geliyor kulağa öğrenci hoca ilişkisi.

  • buiret  (25.03.16 22:09:19)
Yaş farkı çok büyük 15 fln ancak kabul edilebilir. Baba kız ilişkisi gibi.

  • nekolaytezla  (25.03.16 22:59:44)
Adam kalp krizi geçirip ölür kızın üstüne kalır yazık.

  • angelus  (25.03.16 23:02:18)
Cahil toplum gizliden psikolojik şiddet uygulayarak saldırır. Çift bunlara hazırlıklı ve karakterli değilse ilişki yara alır. Cahil toplum sevinçle yaş sebebiyle ayrıldıklarını iddia ederek kendi ayırdıkları çifti örnek olarak kullanmaya başlar. Bunları aşabilecek kadar karakterli çiftler yollarına devam ederler.

Acele etmeden okuyun: STANDART KABUL EDİLİRKEN FARKLI YAŞ İLİŞKİSİ NASIL YOK EDİLDİye örnek

Şuradaki mesajımı da okuyun: picload.org
  • neotunc  (26.03.16 01:33:54)
böyle bir ilişkiyi zavallıca buluyorum, mutlu olabilme ihtimali görmüyorum. neredeyse herkes+1.

  • godoşu beklerken  (26.03.16 02:52:34 ~ 04:15:51)
ooo o kadar olmamış ya. bak 15 olsa tüm sübyancı duyuru alemi atlardı olurmuş diye ama 25 olmamış.

  • freetakilir  (26.03.16 04:46:16)