vestel'in pembe buzdolapları alınır mı

www.vestel.com.tr

linkteki pembe buzdolabından istiyor hanım, ama malum vestelin kalitesi belli. bu pembelerden alan kullanan var mı aranızda? memnun olan veya şikayeti bulunan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

heves etmiş demek ki, istiyorsa alın bence. en kötü ihtimalle 3-4 sene sonra değiştirirsiniz, o arada hevesi geçer zaten.

  • kayranin kedisi  (25.03.16 21:07:47)
imkanınız varsa alın. beyaz eşya şans işi.

  • elorelia  (25.03.16 21:10:25)
çok güzel söylemiş:

heves etmiş demek ki, istiyorsa alın bence. en kötü ihtimalle 3-4 sene sonra değiştirirsiniz, o arada hevesi geçer zaten.
  • güneyli çocuk  (25.03.16 21:11:28)
vestel alınmaz.

  • ya ben lan neyse  (25.03.16 21:13:04)
valla alayım almasına da 3-4 senelik kullanım için buzdolabı alacak kadar zengin değiliz.

alıp da kullanan kalitesinden, performansından şikayetçi olan varsa diye sorayım dedim.
  • Bysb  (25.03.16 21:18:47)
vestel buzdolabı aldık. baya para verdik. yerli malı yurdun malı hesabı.

geldiler kurdular gittiler buzdolabı soğumuyor bir türlü. bütün gün bekledim soğumadı.
ertesi gün geldiler dediler ki bu mal bozuk götürüp tamir etmemiz lazım.
dedim ki bu mal daha dün geldi ben yenisini istiyorum.
götürdüler 3-4 gün sonra yenisini getirdiler.
bu arada ne kadar yemek vs. varsa attık çöpe. dışardan yedik vs.
yenisi geldi süper sorun yok.
2 sene oldu olmadı bir daha soğutmamaya başladı. servis geldi bir şey bulamadı. kapağı açık kalmıştır dedi falan bişiler yaptı gitti.

bu arada buzdolabı ile beraber su ısıtıcısı almıştık çok şık bişi.
o da 1,5-2 sene sonra su akıtmaya başladı.
can bezmesinden gidip değiştirmedim bile. su aka aka kullandık onu.

vestel ile olan benim maceram böyle oldu. şans işi tabii bir yerde ;)
  • herospower  (25.03.16 21:23:30)
vestel beyaz eşyada iyi her marka kadar sıkıntı çıkarır ama pembe çok gitmez mutfağa bence kırmızı alın

  • mrthany  (25.03.16 21:38:55)
vestel ama bin pişman olursun evde bir set üstü ocak var, yok çakmağı tam çalışmaz yok yanarken sorun çıkartır her gün saçma sapan sorunlar yaşıyoruz. vestel alma aldırma.

kaliteli bir marka alıp boyayın veya kaplatın daha iyi.
  • kuzey li  (25.03.16 21:41:53)