[]

2 şarj kablosu 2 laptop

bende 2 laptop (biri ultrabook) 2 de bunların sarj kablosu var. birinde input: 1.5A output: 19V 4.74A diğerinde input:1A output: 19V 2.1A yazıyor. iki kabloyu yer değiştirmek istiyorum. yani ultranın kabloyu laptopa , laptopun kabloyu ultraya takmak istiyorum. patlatırmıyım yada zarar verirmiyim laptoplara. lütfen gerçekten bilenler yazsın. bildiğim kadarıyla voltajları önemli ama emin olamadım.
 
sorun jackların uyup uymaması ve jackların + - kutupları aynı mı? resme bak.

goo.gl


jackları uyarsa sorun olmaz. pil dolunca akım kesilir. chip var pillerde. ayrıca voltaj sabit akım fazla ise daha çabuk şarj olur. tek olayı bu.
  • illegalstar  (25.03.16 20:26:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.