sabah arayan tuhaf kadın

sabah dediğim 11-12. yeni uyanmışım, hala yataktayım. bilmediğim bi numara arıyor ve aramızda şu diyalog geçiyor.

tuhaf kadın: +
ben: -

+alo, damdanakan (ismimi söylüyor), nasılsın?
-iyiyim, sen nasılsın? numarayı çıkaramadım?
+telefonunda kayıtlı değil miyim?
-değilsiniz? kimle görüşüyorum?
+söyliycem ama ama önce telefona bir alo der misin?
-nasıl?
+telefona bir alo der misin?
-neden?
+söyliycem nedenini. önce bir alo de!
anlamadım, niye böyle bi şey istiyorsunuz? kimsiniz?
-onu da söyliycem ama nolur önce bi alo de (neredeyse yalvarıyor burada)
+ne yapmaya çalıştığınızı anlamadım. kapatıyorum.

sesinden orta yaşlı biri olduğunu çıkardım. bir daha da aramadı. neydi şimdi bu?

alo deseydin anlardın.

  • pinman  (25.03.16 14:13:20)
kaydediyordur, birini arayıp senin sesinle alo alo alo dedirtecektir. iyi yapmışın.

www.turktuccar.com şurdan bak bakalım kimmiş.
  • fakyoras  (25.03.16 14:13:32 ~ 14:14:08)
3 günlük dünya ya, bi alo deyiverseydin ne olurdu :)

  • mrtkbl  (25.03.16 14:13:37)
çok sürreal bir olay

  • bobinhoo  (25.03.16 14:24:01)
Yeni nesil dolandırıcılık gibi

  • hasmetizm 2046  (25.03.16 14:24:40)
Kimsenin kocasıyla bi ilisigim yok su an. Olay gizemini sonsuza kadar koruyacak sanırım. Telefonun kime ait olduğunu arattim, Mahmut Kargı diye biri çıktı. Facebookta hesabı yok. Cidden çok surreal bi olay.

  • damdanakan  (25.03.16 15:59:50)
Bana da sesini kaydedip başkasına dinletmesi, kandırması, dolandırması geldi. Merak da ettim, arayıp ben Alo desem söyler mi ki?

  • aychovsky  (25.03.16 16:04:09)
seni tanıyan ve üzerine bahse giren bir kadın. ne bileyim arayacam alo dedirtecem yapar mısın yapamazsın derken..

  • yedinumara  (25.03.16 19:44:41)