ya şöyle ferah kokan bir tütsü yok mu?

şu aktarlarda satılan klasik tütsülerden sandal dahil birkaçını denedim ama hepsi birbirine benziyor, ağır ve basık bir kokusu var. mango bile alakasız bir koku yayıyor.

şöyle oda parfümü ayarında insanın kokladıkça koklayası gelen bir tütsü çeşiti yok mu piyasada?

ben meditasyonu kullanıyorum arada, güzel bir kokusu var. onu deneyebilirsin.

  • re noreno  (25.03.16 13:45:14)
yanan bir şey nasıl ferah kokabilir. Yıllarca tütsü kullandım ferah kokanını görmedim.

  • delicevat  (25.03.16 13:54:05)
tütsünün olayı o zaten

delicevat +1
  • mit dir stehen die sekunden  (25.03.16 13:57:08)
tütsü zararlı diyorlar, ne kadar doğrudur bilemem ama mantıklı gibi, duman soluyorsun sonuçta.

bence çiçek al, çiçek bak.
  • peggy  (25.03.16 13:57:11)
hindistan cevizlisini seviyorum ben. ama yanarken kötü kokuyor tütsü bence her şekilde. birkaç saat sonra dışarıdan odaya girince çok güzel oluyor kokusu. zararlı olabileceğini düşünüp ben de genelde tütsü yanarken odada durmam pek.

  • nathanieltroy  (25.03.16 14:01:46)
Ben banyoma hep air wick'in cicekli bir kokusu var tutsu seklinde ama oda parfumu, onu koyuyorum. Cok hafif ve cicek kokuyor.

Bunun tutsu olani:
encrypted-tbn1.gstatic.com

15-17 tl bir seydi en son.

Odun cubuklari var, yalniz iki haftaya bitiyor kokusu.
  • neferkitty  (25.03.16 14:05:37 ~ 14:12:43)
paskalya çiçeği bulursan dene

  • cekilmis gayfe  (25.03.16 14:22:33)