Ekran Videosu kaydetmeye çalışmak ve bir türlü yapamamak

selamlar,

ekrandaki bir görüntüyü kaydetmeye çalışıyorum ama lanet olsun ki kullandığım hiçbir program başarılı olamadı.

snagit kullandım video çekmeye başladığında çöküyor direkt.
camstudio çekiyor ama videoyu kaydederken hata verip kapanıyor.
camtasia direkt açılışta çöküyor.
bir tane daha indirmiştim evde, ismini unuttum, o da salak bişey çıktı, kaydetmiyor.

bu saydığım programların birkaç farklı versiyonunu denedim, aynı sonuç. belki benim işletim sistemi nanayı yemiştir artık yavaştan. ama yeniden bir kurulum yapmadan önce bu görüntüyü almam lazım mutlaka.

önerisi olan var mı? ne yapayım? ne edeyim?

Bu soruna çözümü olanlar yazsa da biz de öğrensek.

  • amarat  (25.03.16 08:12:36)
bandicam? nette full sürümünü de bulabilirsin.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (25.03.16 08:19:59)
merhaba. hypercam2 kullanıyorum çok memnunum. internete yüklenen bir sürü videoda bandicam'ın videonun üzerine çakılı www.bandicam.com yazısı görüyorum, belki millet kaldırmayı bilmiyordur bilemiyorumda kıl oluyorum öyle videolara.

  • libertine  (25.03.16 09:01:43 ~ 09:02:27)
snagit halletmesi lazım normalde senin makine eski işlem yaparken büyük ihtimal kaldırmıyor

  • suwat  (25.03.16 09:19:01)
makine 6gb ram, i5 2.7 midir nedir, 1gb nvidia. halledemez mi yani?

  • loveinaflipbook  (25.03.16 09:22:36)