firma internet sitesi

saygıdeğer romalılar;

şöyle bir durum var, firmamizin kavlü beladan kalma internet sitesini, daha lokal bir gruba hitap edecek şekilde güncellemek ve şu an olması gerektiği haline çevirmek istiyorum.
ancak şöyle bir durum var ki, patronumuz feci takıntılı ve zamanında e-ticaret olayına 20-30 bin yatırıp hic bir geri dönüş alamayarak zarar etmiş ve bu konuya cok cok soğuk bakmakta.
yani şu an gidip, 'patron böyle böyle bi düşüncem var uçlansana bi beş bin' dediğim anda silahla kovalar beni öyle canı yanmış durumda.
yani bu adamdan bütçeyi koparmadan önce bi geri dönüş göstermem gerekiyor.
'bak bunu yaptık, bu şekilde geri dönüş aldık. bunları da yaparsak bu kadar daha geri dönüş alırız' gibi..

ve bu işin teknik kısmından hiç anlamıyorum. var mı yol gösterecek birileri?

google'a firmanızı yazın bi de rakiplerinizi yazın. karşılaştırın karşısında, bakın o bunu yapmış bu şunu yapmış diye. çok büyük para basmadan minimum maliyetle siteyi yapacak birilerini bulun, en azından 3 teklif sunun referanslarla birlikte. ondan sonra da istemiyosa zorlamayın.

  • parola58  (24.03.16 18:58:38)