Kasıkta Kitle

arkadaşlar selam biraz telaşlandım. hatta 10 üstünden 8 falan telaşlandım.

kasığımın penisle kesiştiği noktada, penisin kökünün sağ tarafında bir süre önce sivilce olduğunu düşünerek pek umursamadığım bir şey vardı. bugün tekrar orda olduğunu farkettim. beze gibi, dokununca acımıyor. bilmiyorum, baya irkilmiş durumdayım kötü bir şeyse diye.

kist olabilir mi? tümör gibi bişi olabilir mi?
üroloğa gitmem gerekiyor değil mi?

Geciktirme, direkt git.

  • arnold schwarzeneger  (22.03.16 14:01:46)
aynen git ne olduğunu öğren. Kötüyse tedavi başlasın, değilse için rahatlasın.

bende de topların orada bişey olmuştu feci tırsmıştım, yağ bezesi çıkmıştı iğneyle halletmişti doktor.
  • rodriguez2  (22.03.16 14:06:10 ~ 14:06:31)
1. sakin ol, tarif kıl dönmesine benziyor. o kılları ne zaman kestiğini hatırla. kıl dönmesi iltihap yapar ur gibi olur.
2. en kısa zamanda doktora git., biz ne bilelim kanka ur mu kıl dönmesi mi?
3. kıl dönmesidir o ur olsa duramazsın.
4. doktora git: dahiliyeye git o yönlendirsin seni nereye yönlendirecekse.
  • ozman  (22.03.16 14:15:44)
tamam arkadaşlar teşekkürler.

acaba istanbulda kadıköyde veya kadıköye max 1 saat mesafede hangi hastaneye başvurayım?
bi de nasıl oluyor, randevu falan mı alıyoruz ne yapmam gerekiyor suan?
  • tchuck  (22.03.16 14:26:02)