Aöf Kayıt Hakkında bir kaç soru

arkadaşlar,
aöfe kayıdı, kaydolacak kişi yerine bir başkası yapabilir mi?
yok yapamaz ise vekalet verirsek yapabilir mi?

eğer başkası yapabiliyor ise, aman şunları sakın sakın unutma ki terslik çıkmadan bir kerede halledebilesin diyebileceğiniz şeyler var mı? (şayet yerime bir başkası yapabiliyorsa acilen şehirdışına çıkmak zorunda olduğumdan herşeyi bir kerede kusursuz bırakmaliyim.)

özellikle tecrübeyle sabit diyecek arkadaşlar sizden cevap bekliyorum.

Not: dikey geçiş ile. 3.sınıfa doğrudan kayıt.

www.anadolu.edu.trçoklukayitduyaof.doc

kayıt için adayların tam olarak hazırlanan kayıt belgeleri ile 26 Ekim - 20 Kasım 2009 tarihleri arasında AÖF bürolarına bizzat başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihler arasında mazeretleri nedeniyle kayıt yaptıramayanlar 21, 23, 24, 25 Kasım 2009 tarihlerinde mazeret belgeleri ile bizzat veya yakınları aracılığıyla kayıt yaptırabilirler. 25 Kasım 2009 tarihinden sonra mazeret beyan ederek kayıt yaptırmak isteyenlerin başvuruları kabul edilmeyecek ve kayıtları kesinlikle yapılmayacaktır. 21 Kasım 2009 Cumartesi günü AÖF büroları kayıt işlemleri için açık olacak ve kayıt yapılacaktır.
  • yersiz yurtsuz  (04.11.09 22:58:13)
@yersiz yurtsuz
öncelikle teşekkürler

aofkayit.anadolu.edu.tr

Yukarıda tanımlanan belgeler ile birlikte 26 Ekim 2009 - 25 Kasım 2009 tarihleri içerisinde herhangi bir AÖF Bürosuna giderek kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt anında, hazırladığınız belgeleri eksiksiz olarak büroya teslim edecek ve kitaplarınızı alacaksınız. Size en yakın AÖF Bürosunun adresini öğrenmek için burayı tıklayınız.

adresinde de böyle diyor. yani bizzat demiyor. kafam karıştı $imdi. vekalet kabul ediliyordur herhalde?? birde yerime babamın gidecek olması acaba birşeyi değiştirir mi?
  • bore  (04.11.09 23:03:45)
mazeret tarihlerinde de sehir dısında mı olucaksın? baban en mazbut haliyle kayıt tarihinde gitsin oglum mazaret tarihlerinde de burda olamayack desin denesin sansını. vekalet filan lazımdır demiyor. baba iste boru mu en saglam vekalet yani.

  • yersiz yurtsuz  (04.11.09 23:07:15)
mazaret tarihlerinde burda olacağim. mücbir sebep göstermeksizin mazaret hakkından faydalınabilir mi?

  • bore  (04.11.09 23:10:30 ~ 23:12:37)
Mazaret belgesi diyor sanırım bir dilekçe filan yazıp izah ediceksin durumu.

  • yersiz yurtsuz  (04.11.09 23:16:23)
yolculuk ucak bileti filan olmayacak mı elinde?

  • yersiz yurtsuz  (04.11.09 23:19:56)
olmayabilir. öyle de bi ihtimal var. şirket alacak çünkü. direk bir otobüsü kapatabilir. uçakta olabilir. bilemiyorum şuanda. ama onla olmaz o iş. o iş yaş.

  • bore  (04.11.09 23:24:17)
telefonla bilgi alabilirsin ama kayıt doneminde dusurmek biraz zor olabiliyor.

  • yersiz yurtsuz  (04.11.09 23:25:33)
direkt araya kaynak bir soru sormak istiyorum.
dikey geçiş ile 3. sınıftan kayıt dediğin, önlisans diploması ile başvurulan değil mi? onun başvuruları bitmemiş miydi :S

  • girl in a coma  (04.11.09 23:28:36)
yok yahu ne bitmesi. 20 kasıma kadar devam ediyor. aöf ün ki ediyor. sen normal dikey geçiş sınavından bahsediyorsun sanırım. o bitti çok oldu.

  • bore  (04.11.09 23:33:11 ~ 23:34:05)
teşekkürler yersiz yurtsuz.

  • bore  (04.11.09 23:34:40)
hayır aöf den bahsediyordum. ben normal kayıtlarla aynı tarihlerde yapılıyor sanıyordum. dikey geçişler farklıymış demek ki. hemen başvurayım ben de. süper oldu bu duyuruyu görmem.

  • girl in a coma  (04.11.09 23:37:38)
kayıt yeneleme 1 aralıkta başlıyor sanırım.. yanlışsam beni düzeltin, kaçırmayim .. :)

  • thefirstfbli  (05.11.09 00:43:35)