basketbol tarihinin unutulmaz anları

sizin için hangileridir? takım ve ülke kısıtlaması yok. direkt link olarak atabilirseniz çok sevinirim.

teşekkürler

"kerem tunçeriiiiiiii kerem tunçeriiiiiii kerem tunçeriiiiii kazandıııııık kerem tunçeriiiiiii kerem tunçeriiiii kazandıııık..." Her yerde bol bol videosu var. :)

  • grgn  (21.03.16 21:45:48)
benim icin top 1 numarada bu,

www.youtube.com

mirsad cok pis biri. sampiyonalarda ve kamplarda genclere yapmadigini birakmiyordu.

ikincisi bu,

www.youtube.com

ucuncu olarak bu, goruntu net degil ama turkiye all star maci. malik dixon kerem tunceri'nin kafasina atiyor topu. spikere aldanma onceden calisilmis bir sey degil. yabancilarla turkler all star'a ayri yerlerde hazirlaniyorlar. rencide olmasin diye boyle soyluyor,

www.youtube.com
  • evimin paspasi  (21.03.16 21:56:26)
31 Ağustos 2006 Litvanya Türkiye basketbol maçı :)

  • tolgan  (21.03.16 21:57:51)
biraz da nba alabilir miyim :)

  • sırtçantalı  (21.03.16 22:00:55)
jordanın son şampiyonluğu sanırım, basketbolu bırakıp tekrar döndüğğ sezon olabilir pek hatırlamıyorum www.youtube.com

  • docrivers  (21.03.16 22:10:33)
Jordan'ın Utah Jazz'a karşı Byron Russell'ı sekiz yaparak attığı ve son şampiyonluğu getirdiği şuttur.
Yine Cleveland'a attığı "The Shot"

Bir de wizardsdayken emekli haliyle Ron Mercer'a yaptığı muhteşem blok.

Basketbol=Jordan
  • mimimi  (21.03.16 22:18:57)
san antonio lu yasli adamin detroit macindaki ucarak smaci.. nba finaliydi galiba.

  • partizan  (21.03.16 22:19:24)
www.youtube.com

Çok büyük turnikeydi bu.

Bu da var.

www.youtube.com
  • i was made for you  (21.03.16 22:25:13 ~ 22:25:42)
poster yapmak deyimini nba'de vince carter cikartmisti. bildigin adam toplari yalatti tim duncan'a. kevin garnet saniyordum da sonradan buldum.

www.youtube.com
  • evimin paspasi  (21.03.16 22:31:00)
m.youtube.com

budurr

kerem tuncerıde var tabi 2010
  • giggs  (21.03.16 22:57:49)
Brandon roy önderliğinde Portland Trail Blazersın Dallas karşısındaki geri dönüşü. Sakatlıklar olmasaydı basketbol efsaneleri arasında girebilirdi Brandon roy

www.youtube.com
  • bigcaptain  (21.03.16 23:12:57)
hırvatistan'a karşı hakemlerin ispanya'ya inanılmaz aleni bir şekilde maçı vermesi.
2007 senesiydi sanırsam.

  • faaip de oiad  (22.03.16 00:55:55)
jordan'ın elinin havada kaldığı o şut! canlı izledim, o kol inene kadar zaman durdu resmen.

  • jaaaccckkk  (22.03.16 17:34:31)