Beyler başınıza böyle bir durum gelse ne yapardınız volume 2

linkteki kişi sizi dudaklarınızdan öpmek istese ne yapardınız

images.vcpost.com

noluyoz amk diye iteklerdim

  • mayeskuel  (21.03.16 21:48:03)
asjhfasjkfsal ne biçim soru bu ya. çok beğendim.

ben heteroseksüelim ama kim tarafından olursa olsun beğenilmek hoşuma gider. şöyle düşün, bu herifle öpüşebilmek için aklını kaybedecek bissürü hatun var. adam ise gelmiş "öb beni der meister" diyo. egom tatmin olurdu açıkçası, fikir hoşuma giderdi ama öpmezdim/öptürmezdim. krisçiğim teşekkür ederim ama ben hanımlarla öbüşüyorum, üzülme be oğlum sana adam mı yok derdim.

edit: ortada gönüllü öpüşme durumu yoksa, bu yıldızlı dayıt bi çeşit özel güç falan kullanıp her türlü skertiyosa zaten mecbur öpüşeceğiz ne yapacaksın. böyle bir durumda ben de stavro gibi "iyi bari düzgün eleman" derdim. dünyanın sonu değil ya. ooo yalnız feci eğilim var bu duyuruda şu an. iki paragraf daha yazsam yok mu beni sken diye bağıracakmışım gibime geliyor.
  • der meister  (21.03.16 21:50:51 ~ 21:53:35)
En azindan yakisikli adam diyip iyi tarafindan bakarim.

  • stavro  (21.03.16 21:51:29)
hoşt! amına koduğum.

  • crimson king  (21.03.16 21:54:32)
Tuzak soru bu. Normalde böyle sorularda para veya taş hatun ödülü olur :/

  • komsu komsunun nickine muhtactir  (21.03.16 22:10:28)
öptürmemek pişmanlıktır. Ama Chris Evans diil, Captain America öpücek. Nikahına bile girerim. Kocan kim? Kaptan Amerika. Kocan kadar konuş

  • mimimi  (21.03.16 22:21:16)
  • tosunpasa  (21.03.16 23:19:14)
ben erzurumda oturuyorum. s.kerler... ikimizi de s.kerler.

  • ya ben lan neyse  (21.03.16 23:21:26)
ıstırrım yalarun

  • aksimetre  (21.03.16 23:23:13 ~ 23:23:58)
nikah işlemlerine başlardım.
bu soruların amacı nedir? bir flash, bir kaptan america'dır, gidiyor. :)

  • m e b  (21.03.16 23:25:13)