Pelüş filime çok bağlıyım ..

Uduş/Uzun kulak isminde 18 senedir 3 yaşımdan beri yanımda olan ve birlikle uyuduğum pelüş filim var kokusu ve kendisine çok bağlıyım çok seviyorum, sizce bu hastalık mı? ( : sizde böyle bir şey var mi?

Benimkini görsen sen banya yıldan da @mucize'cim, hep dikiyorum ama yirtiliyor yipraniyor ( :

  • le fantome de l opera  (21.03.16 10:27:35)
Bi tane beyaz ayim var teyzem avustralya'dan getirmisti 4 yasindayken çok sevmistim onsuz uyumazdim. Bazen beraber uyumasam da yatagin karsisinda dolapta durur ya da tatile giderken falan atarim cantama yanimda tasirim. Degisik yani sebebini bilemiyorum :d

  • rayde  (21.03.16 10:28:33)
çocukken bile birlikte uyuduğum bir hayvanım olmadı. bence hastalık :(

  • sta  (21.03.16 10:30:38)
Ayıcıksız kalınca belli olur o. Alışkanlık var ama bağımlılık belirsiz şuan

  • hasmetizm 2046  (21.03.16 10:33:15)
Nasıl dayansın, ben dayanamam deliririm, çok bağlıyım( :

  • le fantome de l opera  (21.03.16 10:43:02)
Benim de var, misafir bebelerden filan saklıyorum, çok yumuşak herkes sarılmak istiyor. Bence hastalık değil, ha yanımda taşımıyorum ama, hep yatağımın üzerinde durur.

  • elikası  (21.03.16 10:46:53)
3 yasimdan beri yani yaklasik 23 yildir benle olan pelus kopegim var. adi da "sevimli"
Istanbuldan viyanaya tasinirken tabi ki gelmisti benle.
Ama yatip uyuma gibi bi durumumuz yok, koltukta duruyor :D arada koltuga oturdugumda kucagima filan aliyorum.
  • kuehles blondes  (21.03.16 11:02:32)
yok ama senin ilişkini kıskandım. ben de 21 yıldır ayıyım, kimse bağlanmadı be.

  • der meister  (21.03.16 11:04:30)