alkol hakkında

İçi boş ama dıştan dolu gözüken bir arkadaşımız var, bugün bize "ne kadar içersem içeyim bana koymaz" dedi. Hava falan attı, cidden gördük ki içince fazla etkilenmiyor. Aramızdaki arkadaşlardan bazıları da çakır keyif oldugundan dönüp dalga geçmeye falan başladı, diğer günler mevzuyu uzattı ve canımızı sıktı. Şimdi bu arkadaşa ne bulalım, ne içsin ki böyle konuşamasın bir daha. Direk içki çeşidi söylemek yerine farklı tarzda teklifler bekliyorum, kokteyler gibi, ya da biri bardağı viski ile yıkayın içine votka doldurun falan demişti, sizce bünyesi sağlam birine ne yapmak gerekiyor böyle bir durumda ?

  • jameskeenan  (04.11.09 19:32:22)
herhangi bir sert içkiyi fondip yapması için gaza getirin :)

  • huleyn  (04.11.09 19:33:08)
İçmeden önce zeytinyağı yutuyor olabilir mi?

  • pass  (04.11.09 19:37:17)
%45 uzeri olanlardan getirin. absinthe, ev yapimi raki vb.. olur. icmeden once de yagli bir sey yedirmeyin. sonra "olm uc saniyede carpti ahah" diye dalga gecersiniz..

  • bunubenyazdim  (04.11.09 19:37:44)
ac karna icirin.

  • iyilik yap pitbull  (04.11.09 19:55:11)
absinthe ya da white russian ( hızlı hızlı kafaya dikicek yalnız )

  • givemesomesubstance  (04.11.09 20:02:27)
ya komaya girerse? bizim de oyle arkadas vardi. izbandut gibiydi. birkac kadeh viski icmis, sonra da bir sise absinth'i kafaya dikmisti. yere kapaklandi sonra, hastaneye zor yetistirdiler. cok eglenceli di mi...

  • ermanen  (04.11.09 20:15:54)
aç karnına 3 bardak
(bkz: #2633218)

  • kyha  (04.11.09 20:31:24)
boğma rakı kendisini çökertmeye yetecektir. Arkadaşınız adanalı ise bu içkiden de etkilenmeyebilir...

  • gangstaxxx  (04.11.09 21:07:19)
yarım bardak bira, içine bir yemek kaşığı dormicum. size bütün sırlarını anlatacaktır.

  • corcuh  (04.11.09 21:27:35)
bence direk kafasına sıkın.

  • quadropol  (04.11.09 21:50:26)
viski, vodka, redbull. sağlık sorunları varsa sorumluluk kabul etmem.

  • kimlanbu  (04.11.09 21:58:20)
Bira içsin, üstüne 1 şişe şarap içsin, kapanışı da tekila yahut viski ile yapsın. Görelim bakalım ne oluyor. Kombinasyon değişebilir de, 3 çeşit alkollü içecek içirmeye bakın.

  • Lethe  (04.11.09 22:09:34)
viskiyle bardak falan yıkayıp mundar etmeyin viskiyi. divit'in dediği doğru, gözümün önünde 2 litre votka içen arkadaşım var bu inat yüzünden, bana mısın demiyor bazıları. sonra yürüyerek acile götürdüm adamı midesini yıkasınlar diye. bünye meselesi herkes sarhoş olamıyor. bence karaktersiz bir tipmiş yalnız eleman, aranıza mesafe koyun gitsin.

  • robin crusoe  (04.11.09 22:33:24)
bana da pek etki etmiyor alkol, o yüzden bırakacağım galiba hatta. :) bedeni ya da zihni yorgunken alkol alırsa uykusu gelir. saçmalamasını beklerseniz çok beklersiniz. ben hayatımda ilk kez rakı içtiğimde (yarım yetmişlik, genceciktim) benim sarhoş olduğumu düşünen elemanlara sarhoş taklidi yaparak epey eğlenmiştim. farklı yollar midesini bulandırır kusturur, ya da uykusunu getirir. zihnini bulanıklaştırmak çok zor. (şimdiye dek bir kez bile sarhoştum hatırlamıyorum durumu olmadı bende)

  • protothyas  (04.11.09 22:51:07)
şöyle bol kimyalı bi long island iced tea de iyi gider. içimi hafif diye yüklenir. sonrak küüüt. bi de kimi insanın normali çakır keyif gibi olabiliyor. arkadaşınız da sanırım öyle. onlar içse bile pek değişiklik göstermiyor, normalleri bu. :P

  • kediebesi  (04.11.09 23:25:40)
yok böyle bişey.herkes sarhoş olur..karıştırısan daha çabuk sarhoş olrusun..

  • raki masasinin degismez adami  (05.11.09 07:32:14)