Site Guvenilirligi

Merhabalar herkese,

Ayakkabi konusunda epey takintili bi adamim. Baya bi magaza gezdim, fakat istedigimi bulamadim. Yani genelde cok standart olur bilirsiniz. Neyse internet uzerinden bakinayim dedim. Bi urunde karar kildim sonunda. Fakat o da ne? Turkiye'de bu ayakkabiyi satan yalnizca bi websitesi var ve o da ucuzdedi.com

Her neyse bu adamlarla iletisime geceyim dedim. Adam ekibim ilgilenecek fln dedi.(nasil bi ekipse artik) bi haftadir surekli erteliyor beni. Odeme fln da yapmamistim iyi ki.

Neyse ben bu ayakkabiyi Turkiye'den bulabilecegime dair umidi kestim. Amazon'da da yok ve ebay'da da biraz pahali geldi ve baktigim 1-2 yerde de size'i yoktu. Arastirmaya devam ettim ve peyoteband.com diye bi siteden satildigini gordum bu urunun. Ustelik 95$ (ebayda 180$ civarina gormustum.) Fakat simdi tam emin olamiyorum. Site guvenli mi, degil mi? Amerika'da tanidiklarim var, onlar gonderebilirler de bu sitede o urun gercekten var mi ve alisveris konusunda guvenilebilir mi?

Turk bi site olsa, sikayetvar'a, eksi'ye girilir, bakilir da yabanci bi site olunca kafada soru isaretleri olusuyor. Dogan bi hak magduriyetine karsi korumamin olduguna emin degilim ama bu ayakkabiyi gercekten istiyorum.

linki: www.peyoteband.com

web of trust uzak dur diyor.

www.mywot.com
  • ron dennis  (19.03.16 18:34:12)