[]

1 derece alan memurun kademe ilerleme tarihi ne olacak?

Mesela her yıl 5 Şubat'ta kademe ilerleyen bir kişi 15 Ocak 2016'da 1 derece aldıktan sonra, artık her yılın 15 Ocak'ında mı kademe alacak? Yoksa 5 Şubat olarak mı devam edecek?

Eğer son işlem tarihi geçerlik kazanıyorsa 1 derece verilme olayından sonra ekstra kademe alma ve bir yıl kaydetme gibi bir durum ortaya çıkıyor.


 
1 derece ekstra ve bir seferlik 1 olay. normal terfiler işe başlama tarihine göre devam eder


  • efruz  (19.03.16 17:08:36) 
işe başlama tarihine göre devam eder +1


  • manuel mandalina  (19.03.16 17:35:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.