Sürekli kopan internet

Sevgili duyurucular
Bilgisayarımın interneti sürekli kopuyor ve benim wi-fi ismi görünmüyor.Ama bu sırada cep telden bağlanabiliyorum nete.Birçok yol denedim.Bağlantı koptuğunda sorunları gider dediğimde bazen sorun düzeliyor bazen düzelmiyor.Düzelmediğinde bende bilgisayarı kapatıp açıyorum bağlantı tekrardan görünüyor.Bu arada işletim sistemi windows8. Kafayı yemek üzereyim yardımcı olursanız sevinirim.

1- Bilgisayarın wireless kuvveti telefondan düşük olabilir.
2- Ip alamıyor bilgisayarın (buna pek ihtimal vermiyorum)
3- Win10 yada Win7'ye geçebilirsin.
  • gozu acik sevisen yahudi  (19.03.16 09:29:56)
control panel'den network and internet settings, network connections, bağlantını bulup sağ tık, properties, configure, power management. ve buradan bilgiayarın güç korumak için bu aractan bağlantı kesmesine izin verin yanındaki tiki kaldırıyorsun. Bağlantını sürekli kesip durmuyor. Umarım tik vardır yalnız, yoksa sorun başka bir şey :)

  • shadowcat  (19.03.16 09:44:24)
@shadowcat dediğinizi daha önce yaptım tik yoktu :)

  • mhrkrts80  (19.03.16 09:48:29 ~ 09:54:52)
tik artık yoksa da ve devam ediyorsa sorun beni aşıyor. benim bilgim burada bitiyor :) umarım bir şekilde düzeltilebilir.

  • shadowcat  (19.03.16 09:51:25)