kız arkadaşınız var mı lan

sevgili değil. arkadaşınızın sevgilisi veya muhabbet ettiğiniz, gruptan arkadaş falan da değil.

en samimi arkadaşınız var ya. erkek yani. onun gibi. her şeyi ama her şeyi paylaşabildiğiniz, saçma sapan muhabbet ettiğiniz falan.

benim yok.

yok yahu, saçmasapan yerlere kaydırılıyor o mevzu eninde sonunda. bana denk gelmedi en azından, salt arkadaşlığı sürdürmek niyetlisi.

  • krang  (19.03.16 01:06:23)
var da çok uzağız. şimdi üç dört ayda bir telefonda görüşüyoruz.

  • dead and broken  (19.03.16 01:07:32)
yok. hayvan olduğum için, olamaz da. bir kızla o kadar samimi olabilmişsem segs istiyorumdur :(

  • der meister  (19.03.16 01:08:42)
yok malesef.

  • Cruyff  (19.03.16 01:11:04)
"en samimi arkadaşınız var ya. erkek yani." yoo yok öyle bir şey de... erkek kadın ayrımı olmaksızın samimi bir arkadaşım yok, her şeyi bırak neredeyse hiçbirşeyi paylaştığım kimse de yok... niye olsun manyak mıyım ben?

  • ucan spagetticanavari  (19.03.16 01:11:14)
lisede karı koca gibi okulda, dershanede bütün günümü beraber geçirdiğim bir kız arkadaşım vardı. aynı zamanda çocukluk arkadaşımdı. sarışın, güzel bir kızdı. şu anda üniversite ikinci sınıftayım ve öyle bir kız yok. istesem olur ama hiçbir kızla o derece samimi olmak artık istemem. sebebiyse şu oluyor: dışarıdan bakıldığında ne sevgili ne arkadaş gibi görünüyor. diyelim kızdan hoşlanan birileri var ve sen hep kızın yanında olduğun için bazen sahip çıkma tribine giriyorsun ve arada kalıyorsun. bir erkek bir kızla uzun süre takılınca kendi kısmetini kapatıyor. aynı zamanda bir erkeğin uzun süre bir kızla bu modda takılması erkek için dışarıda zararsız, bir şey yapmaz algısı oluşturuyor yani sanki meyilliymiş gibi anlaşılıyor.

  • dissendium  (19.03.16 01:14:32)
var evet.
var ama asıl şunu yazmak istiyorum, @ucan spagetticanavari ölüm bile bu kadar dramatik değil

  • tum haklari saklidir  (19.03.16 01:56:00)
var, saçmasapan yerler kaydırılmıyor mevzu.

  • ripolip  (19.03.16 02:18:09)
var amk. sevgilim yok

  • grid  (19.03.16 02:41:55)
var. kısmet killer olurlar.

  • mimimi  (19.03.16 02:54:44)
Var.

  • sherlockun kizi  (19.03.16 06:43:56)
Olacak bu sene.

  • [silinmiş]  (19.03.16 07:20:30)
var.

  • omer haybo  (19.03.16 07:52:34)
var. fakat tercih etmiyorum.

bazı muhabbetleri çok sevdiğim arkadaşım da olsa karşı cinsle yapmayı sevmiyorum. bunların başında müzik ve dizi geliyor. kaldı ki sevgilimle bile müzik muhabbeti yapmam müzik adamı olmama rağmen. saçma sapan muhabbetleri de erkek arkadaşlarımla yapmayı tercih ediyorum.

muhabbette bile cinsiyetçiyim.
  • mermize  (19.03.16 08:43:25)
İşyeri ortamında arkadaşlarım var, onlar da her şeyi paylaştığım insanlar değil en fazla öğle yemeğini birlikte yeriz o kadar. O da denk gelirse. Onun dışında kadınla erkeğin yakın arkadaş olması imkansız iş bir zaman sonra illa ki sekse kayıyor. Yani bir kadının, "Barkın çok iyi bir çocuk ya, her şeyimi onunla paylaşırım süper bir çocuk" dediği Barkın illa ki onu sikmeye çalışıyordur, ya da en azından aklından geçiyordur. Gerçek olan bu.

  • angelus  (19.03.16 08:54:40)
yok maalesef, cinsiyet farkı olmaksızın.

  • bartholomew87  (19.03.16 08:57:30 ~ 09:02:10)
Benim 3 tane var valla :) 18, 13 ve 9 yıllık olmak üzere :) Aramızda herhangi bir şey olmadı. kısmetimiz kapanmadı, her seyi rahatca konusabiliyoruz. sevgililerimiz olduğu zamanlarda onlardan ayrı buluşup dertleşebiliyoruz. şanslıyım belki bilemedim.

  • zartanyan  (19.03.16 09:41:21)
iki dene var, biri evli, evlenmeden önce de arkadaşımdı.

  • selam  (19.03.16 09:48:30)
Var. 1 tane.

  • stavro  (19.03.16 11:08:47)
Var 2-3 tane ve cok eğleniyorız her konuyu sınırları asmadan konuşabiliyoruz. Birbirimizle Zaman geçirmekten cok hoşlanıyoruz. Sevgili olsak evliliğe kadar gider herhalde ama...

  • Erensq06  (19.03.16 15:35:57)
grid +1 fkasjfk

o değil de gittiği en saçma sapan yer trip. öyle sevgili, hoşlanma falan gibi yerler yok. kafamız rahat.
  • nawar  (19.03.16 15:38:20)
Ya dişi kişisi olarak cevap vermek istiyorum.
Okuldan iki çocuk benimle böyle baya yakınlar. Hep beraberiz ama dışarıdan çok yanlış anlaşılıyor. Benim de kısmetim yok onların da takıldıkları kızlar beni kıskanıp tartışma çıkartıyorlarmış ki arkadaş olmaya çalışıyorum kendileriyle de.

Liseden de bir çocuk var şöyle diyim kaç yıllık kız arkadaşlarımla o kadar açık ve her konuyu konuşamıyorum. İnanılmaz rahatız. Konu saçma sapan yerlere de hiç gitmedi.
  • jazzabel  (19.03.16 15:44:12)
Uzun yıllardır kopamadığımız var. Hatta bir ara o kadar yakındık ki sevgili sanıyodu arkadaşları. Gayet güzel bir kız duygusal olarak da hiçbir şey hissetmiyorum. Bütün gönül işlerimde elinden geleni fazlasıyla da yapar kuzenimden farkı yok.
Not:Lanet olası bir meriç değilim, sevgilisi olduğu dönemlerde iletişimi oldukça düşürüyorum.

  • Golden Ratio  (19.03.16 16:29:04)