Monster mı msi mı?

3500-4000tl arası laptop düşünüyorum. sizce hangi marka kalite ve servis açısından daha iyidir?

kafandaki modelleri koy ona göre bir yorum yapmak daha sağlıklı. segmentleri farklı çünkü iki markanın.

  • zoque  (18.03.16 16:14:58)
MSI

  • harzem  (18.03.16 16:18:35)
o aralıkta ikisinde de aynı özellikleri bulamazsın. Bulabiliyorsan MSI al, monster'ın tercih edilme nedeni fiyat/performans.

  • late viper  (18.03.16 16:36:09)
aynı fiyatta monster performans bakımından daha iyi olur. ama kasa, soğutma, anakart, batarya gibi parçalarda ucuza kaçıyor monster. monsterin servisi iyidir bu arada.

  • aksimetre  (18.03.16 17:03:30)
www.sanalmarketim.com

ben de araştırdım bu aralar alıcam, fiyat performans bunu buldum en iyi. monsterla fiyat olarak aynı sayılır bu özelliklerde.
  • rurouni  (18.03.16 17:03:43 ~ 17:04:42)
Ben aciklayayim, monster msi ile ayni kasalari kullaniyor. Clevo. Ornegin msi gt70 kasasi ile tulpar t7 2 serisi kasalari ayni. Ic dizayni dis dizayni dahil olmak uzere. Sogutma ile ilgili de performanslar ayni.

Ben 2. El tulpar v2.6.1 aldim. yaklasik 8 aydir kullaniyorum. Cok memnunum. Isinma sorunu yasamadim buyuk kasa diye. Ayni fiyata gt70 lerin ikinci elini daha yuksege satiyorlardi. Teknik servisinin de iyi oldugunu soyluyorlar.denemedim, test edecegim ileride.
  • joy luck club  (18.03.16 17:25:58)
1 yila yakin zamandir msi kullaniyorum. Bir sorun gormuyorum. Zaten spot aldim servise gitmek de birseye yaramaz. Ama memnunum. Tavsiye ederim. ssd almadim ben. Siz de aynisini yapmayin. Ssd olmadan olmuyormus.

  • allah yazdiysa bozsun  (18.03.16 17:39:17)
1.5 yıldır msi kullanıyorum, bi problem yaşatmadı ve çok memnunum.

  • sanquis  (18.03.16 18:40:45)