[]

E sigara önerisi

E sigara alacağım sözlükten araştırdım yaklaşık 2-3 saattir bakınıyorum hala karar veremedim. Bi ton teknik terim var. Bana güzel başımı ağrıtmayacak bi cihaz ve 2-3 ay idare edecek yedek parça ve likit önerir misiniz? Fasttechten alacağım.
 
cihaz olarak yeni baslayan biri icin innokin endura t18 tek gecerim. 2 tane 5'li coillerinden aliyorsun yanina temiz 3 ay idare ediyor seni.

sivi olarak türkiye'de yasamadigim icin bir sey öneremeyecegim ama bir arkadas heisenberg gibi bir seyden bahsetmisti ona göz atabilirsin.


eger bir starter kitle degil de daha donanimli bir sey istiyorsan joyetech evic-vtc mini üzerine aspire cleito tank kullaniyorum su anda, cok cok memnunum.
  • lead zeppelin  (18.03.16 16:18:59 ~ 16:22:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.