ahmet hakan'ın sözde yazı çalması

olm yazı sahibi sözlük yazarı boşa gaza getirilmiyor mu burada?
eksisozluk.com

ahmet hakan sadece bir cümleyi yazmış. aynısını da yazmamış, olayı yazmış. bu olaya sadece chris hoca ve sözlük yazarı mı tanıklık etmiş? bu olayı önceden bilip de gündem üzerine yazmış olma ihtimali yok mu? hadi sözlükte görüp de yazmış diyelim, aktarılan bir olayı bir kez daha aktarmış, bunda telif problemi falan yok ki? çılgın mı la bu insanlar?

ahmoyu da zerre sevmem ama bu gazlanmayı da ayrı sevmem. yanlış mı düşünüyorum? hukukçu qızlar eqlesin.

haklısın. millet boşuna coşmuş.

  • mattiadestro  (18.03.16 12:28:43)
adam olayı kendi başından geçmiş gibi anlatmamış, birebir de almamış, bence bir mahsuru yok. abartılıyor.

  • halitkin  (18.03.16 12:31:25)
Yahu bu sözlüğü ne sanıyor bunlar.Kendi kendilerini gaza getirip duruyorlar.Göbeğini kaşıya kaşıya entry giren bir adamsın işte.Ne abartıyorsun

  • turkuaz  (18.03.16 14:07:40)
adam zaten miş'li geçmiş zamanla yazmış. Ha cidden sözlükte okuduysa "şurada okudum böyle bir şey varmış" demesi şık olurdu. Hatta bence kesinlikle yapılmalı bir kaynak gösterilmeli böyle durumlarda. Fakat başka bir ortamda birinden duymuş olma olasılığı da var falan...

  • rodriguez2  (18.03.16 14:35:37)