bana ayakkabı bulur musunuz?

şunlara göre olacak:

dfcdn.defacto.com.tr gömlek bu. kravatsız halini düşünün. buz mavisi diyorlar heralde. klasik açık mavi işte.

dfcdn.defacto.com.tr

i.hizliresim.com bazen beyaz.

www.colins.com.tr koyu lacivert pantolon. hatta koyu gri gibi bişey oluyo bu arada.

bunlara ne gider? kışın bot gidiyorda yazın ne gider çözemedim. kundura ayakkabı giymek istemiyorum çok gencim çok sırıtır.

Nerde giyiyosun bu kombini? Baya sıradan bir mavi gömlek lacivert pantolon kombini, işe giderken de giyilir pazar gezmesinde de?

Neyse, günlük hayatta giydiğini farz ederek cevaplayayım:

Timberland iyi olur
www.google.com.tr

Daha spor olsun dersen sneaker falan da olur. google'da "casual sneaker" diye arat bir sürü model çıkıyor. Lacoste'un tommy'nin güzel günlük modelleri vardı. Kafana çok takma kombin o kadar basit ki altına ne giysen kötü olmaz :)
  • ambrosia  (18.03.16 00:13:13)