canlı gördüğünüz iş insanları arasında en yüksek maaşı alan kimdi?

"bizim okuldaki çükümsonik geliştirme kulübünün düzenlediği seminere trump gelmişti eki eki" şeklindeki cevapları kabul edemiyciim baştan söyliyim.

atıyorum; çalıştığın şirketin ceo'su olur, bağlı olunan şirketin bölge sorumlusu olur. önemli kriter maaş, yani her ay bu parayı alacak ne olursa olsun. freelance ve şu kadar insanı muayene eden doktor dahil değil. doktor özel hastaneden maaş alıyorsa olur. ve bu kişiyi gözünüzle canlı görmüş olmanız lazım, "duydum" da kurtarmıyor.

kimdi, maaşı neydi?

Eski işimdeki genel md yrd 45k falan alıyordu.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (17.03.16 20:25:33)
@acemi, maaş alıyorsa sayılır tabii de, patron zaten bütün paranın başındaki olmuyor mu; maaş mı alıyordu sizin patron?

he bi de aylık maaştan bahsediyorum diyorum tabii ki.
  • baba jo  (17.03.16 20:26:21 ~ 20:27:05)
Nikesh Arora.

Senelik 46.7 milyon dolar geliri vardi.

Gelirden kasit maas + yan haklar + kar paylari vb

Edit: Aylik gelir demissiniz. O da 3.9 milyon dolar yapiyor.
  • crown  (17.03.16 20:27:59 ~ 20:29:48)
Yaklaşık 2 dakikalık sohbet sayılır diyorsan Nazif Zorlu. Maaş aldığını sanmıyorum :D

  • Kovacic  (17.03.16 20:34:27)
Eti'nin eski ceo'sunu tanıyorum. 4/5 sene önce 100 bin civarı bi aylığı vardı ama yemeği Sodexo'yla ödemişti.

  • angelus  (17.03.16 20:35:12)
Olasılık sıralamasına göre, patronlar sayılıyorsa;
1-İzmir ticaret odasının ailesi (kız aile şirketinde çalışıyor)
2-patron kişiler İbrahim Çeçen filan ve diğer ağırlıklı inşaat-enerji-ulaştırma sektörü şirketi patronları maaş alıyorlar mı bilmiyorum. bu firmalarda üst yönetici bazı kişiler.
3- Abdülkadir Aksu o zaman teşkilattan sorumlu bşk. yard ve milletvekili idi bilmiyorum acaba kaç lira alıyordu
4-Naksan filan gibi anadolu kaplanı firmaların kurucu/sahip ailelerini de kızlarını tanıdığımdan dolayı tanıyorum ama FETÖ davasına adamların ocağına incir ağacı dikildi artık.
5-BAYER PZİFER gibi bazı firmaların bölge sorumlusu vs. pozisyonlarda yabancı abiler, maaşlarını bilmiyorum iyidir diye tahmin ediyorum.
  • niye ama  (17.03.16 20:41:50 ~ 20:44:16)
mehmet torun. günlük 20 trilyon. abartma yok. genel müdür 30-50k arası bizim müdürde 10k şef 6-7 alıyodur

  • freetakilir  (17.03.16 20:43:47)
maaş değil ama apartman yapıp satan bir müteahhitle konuşmuştum günde 5 bin lira kazanıyorum demişti. aylık 150 bin eder.

  • tute  (17.03.16 20:57:07)
Günlük 20 milyon diyen adamın sayması yok herhalde.

Bizim şirketin Türkiye CEO'su, yıllık 1 milyon dolar kira ödenen villada kalıyor. Maaşı yıllık 2 milyon doların üzerinde.

Tanıdığım en yüksek de DS Controller VP var. Tüm dünyanın CEO'sunun bir altı, İstanbul'a geldiğinde ekibini gezdirdim. O da maratoncuymuş, kanka olduk :) Yıllık 6 milyon eur + bonus 2 - 4 milyon eur arası alıyor. Global yıllık faaliyet raporunda yazar.
  • [silinmiş]  (17.03.16 21:02:37)
ne paralar dönüyor be. o kadar maaş alsam nereye harcayacağımı şaşırır geri verirdim.

  • tute  (17.03.16 21:08:53)
konferanta gördüklerim var, toyota gövde müdürü falan ama maaşlarını bilmiyorum. bildiğim ve sohbet ettiğim en yüksek maaş 20bin'e yakın. epey küçük bi şehirde mühendisti adam ama yönetici pozisyonundaydı.

  • icim urperiyor  (17.03.16 22:12:48)
Benim çok var da çocuklarını tanıyorum sayılır mı?

  • jazzabel  (17.03.16 22:16:18)
annemin arkadaşının kocası goodyearda fabrika müdürüydü. şimdi çin'e gönderdiler. şu anda 100-150k civarında maaş alıyor.

  • sta  (17.03.16 22:19:21)
Valla ben birkac kez ali koc ile gorustum, arabamla gezdirdim falan. Bildigin baya baya muhabbet ettik ama maasini soramadim be haci. Yani en ust rutbeli insan odur benim tanidigim, muhabbet ettigim, vakit gecirdigim ama o bana kac lira kazandigimi sormadi ben de ona. :)

  • isott  (17.03.16 22:21:53)
bi holdingin genel koordinatörü müydü neydi işte, olabilecek en yüksek 2-3 seviyeden biri.

50bin tl maaş alıyordu, ancak holding altında yönettiği mi, imza yetkisi olduğu mu ne halt oluyor bilmiyorum, onların başına da maaş alıyordu işte toplamda 80-90bin tl alıyordu. uzak akrabamızdı adam tırnaklarıyla kazıyıp gelmişti. hala aynı mevkide :)
  • tchuck  (17.03.16 22:24:18)
verecek cevabim yok hakim bey :(
fakir ben

  • exlibris  (17.03.16 22:50:21)
müşterimiz olan bir fabrikanın pazarlama müdürü. 40k

  • alaimisema  (18.03.16 08:14:57)