Benzin almalı

Ben şimdi benzinciye gidip Jenaretörüm için benzin almak istiyorum. Ama karakoldan kağıt gerekiyor dediler.
Var mı öle bişey naısl alcam ben onu
Hadi diyelim yolda kaldım mesela o zaman nasıl oluyormuş

arabam yolda kaldı deyip birazda duygu sömürüsü yaparsan, ücra benzinliklerden 5 litre filan alabilirsin.
onun haricinde tanıdık bi yer bulman lazım.
yolda gerçekten kalırsan kimlik fotokopisi bırakıyorsun.
  • etna  (17.03.16 13:10:47 ~ 13:11:13)
ilk defa böyle bısey duydum ben hep alıyodum. total benzın ıstasyonuna git

  • giggs  (17.03.16 13:30:23)
Cihaza plaka giriyorlar işte. Öyle her önüne gelen benzin alamıyor artık.

  • birşeylersoracağım  (17.03.16 13:43:26)
isim soyisim, tc kimlik no ve numara aldılar benden. öyle verdiler.

  • icim urperiyor  (17.03.16 14:16:24)
şu son terör saldırıları sonrasında, benzinliklerin plaka sistemleri emniyetle entegre hale geldi. bu nedenle benzinciler artık daha duyarlı davranıp, her ihtimali değerlendirerek işlem yapıyorlar ki, benzininiz bittiğinde emniyetten kağıt alma olayını şehir efsanesi zannediyordum yıllardır. gerçek miymiş la o?

  • jesues  (17.03.16 14:21:23)
tam olarak karakol değil. yoldaki ekiplerde veriyor kağıt. zaten kağıt parçasına şu şu şahıs şu litre benzin alcaktır diye yazıyorlar. 2 kere karakoldan bir kerede motosikletli polisten almıştım o kağıdı.

  • pinman  (17.03.16 14:34:18)