İmza satmak

Hic kivirmadan acik sorucam. Elektrik elektronik muhendislerinin yillik 5 imza hakki varmis. Mesela bi insaata santiye sefi olarak imza atiyolarmis, hic gelmeden, kendi isine devam edip yani, 1,2 lira aliyolarmis. Biraz durumum sikisik. Yapsam bi sey olur mu.

bir problem oldugunda ilk kime gidecekler?
sana.

goze aliyorsan at.
  • bohr atom modeli  (17.03.16 11:45:02)
soma'daki iş güvenliği uzmanlarından kan çektiler unutma. eczane değil ki bu riskli iş. yarın öbür gün elektrik tesisatından yangın çıkar en basitinden. kimmiş bunun mühendisi derler, ceza almayacak olsan bile mahkemelerde sürünürsün.

  • ayiadam  (17.03.16 11:53:02)
"bana hesap sorabilecekleri hiç bir olay olmaz" diyosan yap tabiki.
ama dış cephede çalışan bir boyacı iskeleden düşerse direk içeri girersin.

  • etna  (17.03.16 11:55:18)
İşin cezai sorumluluğunu önemsemiyosan yap, ama bu tarz şeyler yüzüden yüzlerce insan yargılanıyor.
yerinde olsam yapmazdım.

  • cabiday  (17.03.16 11:58:06)
Sag olun. Yapmicam.

  • brad pitt  (17.03.16 12:24:37)
@brad pitt, bilirkişi olma olayını araştır

  • turkuaz  (17.03.16 12:54:35)
üvey babam o şekilde şantiye şefliği yapmıştı, inşaatta işçinin birini elektrik çarpmış sol kolu işlevsiz hale gelmiş yıllarca maaşından belli miktar kesildi. riskli iş yani.

  • yue  (17.03.16 12:58:17 ~ 12:58:32)