[]

Elektrikli Bisiklet

Köyden çarşıya gitmek falan için, 5 km falan maksimum, elektrikli bisiklet alınır mı?

Ehliyetle uğraşmamak için. Yer Datça.


 
alınabilir fakat yol düzse bence bisikletle gitmek daha mantıklı. Elektrikli bisikletlerin aküleri çabuk bitiyor ve masraf çıkarıyor diye biliyorum. Hiç kullanmadığımı da ekleyeyim.


  • safepassage  (17.03.16 09:54:13) 
Yol çok düzgün değil aslında. 1 km falan var stabil yola.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (17.03.16 09:57:56) 
Çok mu engebeli bir arazi? Ben olsam normal bisiklet alırdım, hem spor hem de ulaşım için kullanırdım.
Geçen gün 1250TL'ye elektrikli motorsiklet satan biri vardı (arany janos) burada, 1000TL'ye düşürmüş fiyatı.

  • Tutkun  (17.03.16 09:58:05) 
Bisiklet kiti ise alinir ama yerlesik duzende scooter gibi olan ise bunlarin trafige cikma izni yok. Hatta bunu satan adam youtube'da video yapmisti. Polis gordugunde aliyor. Mevzuat icerisinde yeri olmadigindan prosedur islenip, alamiyorsunuz geri.


  • evimin paspasi  (17.03.16 10:07:05) 
çok mantıklı olur ama şu var yol düzse gerek yok pedal çevir git ama çok rampalıysa hep lazım oluyor


  • neira  (17.03.16 10:50:12) 
5 km hicbir sey degil max 20 dklik yol.
Yol yokus yukari degilse hic gerek yok elekrikli bisiklete, normali cok rahat is gorur. Sadece sehir bisikleti degil de dag bisikleti alirsin mesela 1 kmlik bozuk yol icin.

  • kuehles blondes  (17.03.16 11:09:17) 
b ehliyet var da a2 ile uğraşmak istemiyorsanız 50cc motosiklet de alabilirsiniz. yeni düzenleme sonrasında b ehliyetle sürülebiliyor diye biliyorum.


  • icim urperiyor  (17.03.16 14:22:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.