Kayınpeder sorunu

Arkadaşlar yaklaşık 9 aylık evlilik. Erkek kişisiyim.Kayınpederim 1 kez dahi evime oturmaya gelmedi. Adamla kişisel bir problemim yok. Yapı olarak birinin evine gidip misafirlik eden biri değil. Evime oturmaya gelmemesi zoruma gidiyor. Ben onun evine Her hafta gitmek zorundayım çünkü kızı gitmek ailesini görmek istiyor.bana ise eziyet geliyor çünkü adam benimle sohbet etmiyor ve buda canımı sıkıyor.

Çocuğunuz olduktan sonra hep gelecek, gelmek isteyecek, birden değişecek tavrı hepiniz şaşırcaksınız.
Yaşlı teyzeler gibi konuştm ama kendi çevremde gördüğüm örneklerden yola çıktım :) Dert etmeyin şimdilik bence.

  • megalomaniac  (16.03.16 19:36:22)
ne güzel işte gelmiyor evine ya. asıl eşim sürekli beni ailesine sürüklese sorun olurdu. eşiniz evli olduğunu unutmuş galiba. :D

  • nice tnetennba  (16.03.16 19:40:46)
Bazı erkekler biraz öküz oluyor afedersin. Açık açık bir şeyler söylemiyorsa, laf çarpmıyorsa, o şekilde kabul edeceksiniz onu da...

  • kartallar yuksek ucar  (16.03.16 19:42:43)
her hafta aile ziyareti çok değil mi ya. böyle saçmalıklar yüzünden insan evlilikten korkuyor.

eşine bu durumu açıkça söylemezsen suratını çeker durursun adamın.
  • sanguine mcqaer  (16.03.16 22:30:28)
Davet ettiniz de mi gelmedi?

  • firez  (16.03.16 22:57:01)
hacı, sen de gitme. görmek istiyorsa eşin gitsin. o nasıl yapmak zorunda hissetmiyor, istemediği bir şeyi yapmıyorsa sen de yapma. bırak eşin annesi ile rahat rahat zaman geçirsin. sen de kafanı dinle. seninle muhabbet etmeyen biri ile sen de etmek zorunda değilsin. evine gelmeyen birinin sen de evine gitmek zorunda değilsin. ama bunu eşine mantıklı bir şekilde kırmadan anlatman lazım.

  • coder6006  (17.03.16 10:32:40)