bu protein shake nasıl?

www.yesilsepetim.com

çok mu dandik bi şey? şeker oranı 12 gr farkındayım ama zaten normalde şekerli bi şey yiyip içmiyorum. sağlıklı besleniyorum olabildiğince. bunu tamamen protein desteği olsun diye spordan sonra içmeyi düşünüyorum. fiyatı da uygun geldi ama bilenlere sormak lazım.

arkadaşımın babaannesi kanser hastasıydı, ve onların mamaları oluyordu. kolilerce mama almışlardı ve babaannesi vefaat ettiği için o mamalar boşa gitti. arkadaşımda spor yaptığı için araştırdı soruşturdu, o mamaların bir zararı olmadığını öğrendi ve onları protein shake niyetine kullandı.

mamaların bir şişesinde 15gr protein var, ve taneside 10-11tl civarında bir şey.

yani o yukarıdaki boş şeyden alacağınıza 3 tane mama alabiliyorsunuz :D

markası da prosure.
  • skid row  (16.03.16 10:27:01)
Dandik bir ürün. Şeker şurubunu falan geçiyorum, içinde soya proteini var. Soya proteinini bedava verseler, hatta üstüne para verseler dahi kullanma.

  • angelus  (16.03.16 10:33:01)
Para harcamayın şunlara yahu. Yazıktır. Çiğ Yer fıstığının en kalitesi 20 tl kilosu, 100 gramda 25 gram protein var. Spordan sonra protein hemen sindirilince süper kaslanacağım diye bişey yok.

  • hasmetizm 2046  (16.03.16 10:37:59)
30 gram protein için 12 gram şeker. Saçma bir ürün.

  • arnold schwarzeneger  (16.03.16 11:17:10)