[]

Masaj Salonu

Öncelikle;

(bkz: bali masajı/@arnold schwarzeneger)

İstanbul, Maslak civarında, şöyle öğle arasında falan gidebileceğimiz, çok uçuk fiyatlı olmayan bir masaj salonu var mı bildiğiniz? Masaj salonları böyle boş saatlerde daha uygun fiyat da çekebiliyor. Öyle ise daha da hoş olur.

 
Valla şu ana kadar gittiğim masaj salonları hep goygoy çıktı. Fırsat sitesinden alıp gittiğim olsun, para bayılıp gittiğim olsun..

En iyisi hamam aslında. Tellaklar varken masörler kesmez seni. Tabii o da öğle arasında olacak iş değil.
  • lcha  (16.03.16 10:15:20 ~ 10:15:35) 
Loft'ta corpus spa var. Birkaç kez gittim, en son yapılı bir abla denk geldi, uzakdoğulu, döver gibi yaptı masajı. Masaj yüzünden sonraki 2 gün vücudum ağırıdı, ama yine de seni keser mi bilemem:D

idit: klasik masaj
  • peggy  (16.03.16 10:21:43 ~ 10:22:33) 
peggy, dediğin yeri deneyeceğim. Vur derken de öldürmesin tabi:)


  • arnold schwarzeneger  (16.03.16 11:09:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.