Word dosyasinda baslik formati secmece

Yaklasik 60 sayfalik bir projeye basliyacagim. Öncesinde yazi tipi ve formalari ayarlamaya calisiyorum.

Standart olarak Arial 11 kullandim. Basliklar icinde ayni yazi tipini ve farkli boyutlari sectim. Bu konuda tavsiyesi olan var mi?

arial standart sanırım, son günlerde ne hazırlasam şablonda arial diyor. times new roman ile calibri de plase. 11-12 uygundur bence.

eğer kılavuz yoksa oyum arial 11'e. ama calibri de hoş gözüküyor. başlıklar da aynı font oluyor yazıyla genelde ama işte bold, italik, underline vs. ile ayrılıyor. bizde öyle en azından. kitap yazdık böyleydi yani.

tez için başka bir kılavuza baktım büyük başlık bold 14 punto, alt başlık koyu 12 punto diyor.
  • passion rules the game  (16.03.16 09:17:54 ~ 09:19:33)
Aslinda yazi tipi ve boyutu hakkinda sart kosulmamis. Yani istedigim sekilde kendim belirliyebilirim.

1 büyük baslik ve 3 alt baslik kullanacagim icin büyük basligi 14 olarak girmem zor.
  • VIPCH  (16.03.16 09:26:51)