[]

Rus fotoğrafçı

Genelde mavrin tarzı fotoğraflar çekiyor. Tarzını çok beğeniyordum, çok kaliteliydi. Ama bir türlü bulamıyorum. Aleksander gibi bir şeydi sanki adı.
Hatta bir kolunda dövme vardı. 
Katerina Plotnikova Photography


  • devilone  (16.03.16 08:41:07) 
Yok hocam erkek fotoğrafçı.


  • six packsiz  (16.03.16 08:44:21) 
alexander tikhomirov


  • peggy  (16.03.16 08:52:07) 
alexander tikhomirov +1, hatta love is headshot mı ne bir klip için çekimleri olan?


  • Tutesh  (16.03.16 08:54:08) 
galiba ben ismi yanlış hatırlıyorum :)
sol veya sağ kolunda göz dövmesi vardı.

  • six packsiz  (16.03.16 09:29:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.