Isverenin dovmeye bakis acisi

Tabii ki degisir ama su anda turkiyede genel durum nedir? Kadinim, bilegimde minicik bir bulut dovmesi var ve yarin da kolumun dirsek omuz arasi ic kismina ayin hilalden dolunaya ve tersine hallerini yaptirmak icin randevum var ama simdi kurt dustu icime. Ilk basta yav neolcak, uzun veya yarim kollu giyerim en kotu ihtimal diyordum ama simdi acaba vaz mi gecsem diye dusunuyorum. Normalde bakinca hemen gorunecek bir sey degil icte oldugu icin ama bilemedim yine de.

Devlet dairesinde calismiyorsan sorun olacagini sanmiyorum. Yine de isverene, yaptigin ise bagli tabi. Normalde konusulmasi bile abes lakin burasi Turkiye. Yine de sorun olacagini dusunmuyorum.

  • halitkin  (16.03.16 02:15:25)
Devlette de cok sikinti olmuyor

  • la noix  (16.03.16 05:22:28)
hostes olmayı düşünüyorsan sorun ederler, değilse sorun olacağını sanmıyorum.

  • freya  (16.03.16 07:45:33)
dövme kimsenin kafaya taktığı bir şey değil artık. raad ol.
bence yaptıracağın dövmenin klişeliğinden bahsedelim :)

  • teritori  (16.03.16 07:51:53)
o tamamen çalışacağın yerin patronu veya gireceğin devlet kurumundaki daire başkanıyla falan alakalı. kimi tepkili yaklaşır kimi sallamaz. çok görünen yere yaptırmamak daha mantıklı aslında.
ayın evreleri nedir yahu coğrafya dersi için mi lazım? sonra güneş sistemi, jüpiter uyduları, kuiper kuşağı, vega takımyıldızı diye devam mı edeceksin asdfasdfasdf

  • cekilmis gayfe  (16.03.16 08:16:31)
özele göre devlet daha sorunsuz bu konuda. erkek küpe de takabilir, kanunda bi sınırlama yok. dövmenin adı bile geçmiyor memur kanununda. o yüzden devlette seni dışlayacak birkaç kişi dışında çalışman ya da işe girmen konusunda bir sıkıntı olmaz. özelde ise işverenin insiyatifine kalmış.

  • Improbable  (16.03.16 08:17:58)
Banka sektöründen bildiriyorum, hiç sorun olmuyor

  • lcha  (16.03.16 08:46:26)
benimde bileğimde ve omuzum da var.
kimisi auvvv günah senin aldığın abdesler geçersiz töbe et sildir stayla..
kimiside vay çok ciks bu ney falan diyor..

ikiside iğrenç her tipte insan mevcut tavsiyem ne istiyorsan yaptır kimseyide dinleme.

işe girerken vs. sorun yaşayacağını sanmıyorum. insanların mal mal konuşmalarını göze almalısın ama :/
  • mantarliborek  (16.03.16 08:53:24)
niye begenmediniz ya. yaptirmadim iste iptal ettim randevuyu :( diger dovmelerim de sade seyler. bu da sade olsun istemistim. uzay falan severim hem :(

  • letheavendangered  (16.03.16 22:04:16)
www.cuded.com
bundan değil mi bahsettiğin? net kötü bu ise tabi :)

şöyle bir spiral galaksi daha iyi slodive.com

ay, dövme için estetik değil. hilal şekli de çok amelece geliyor bana.
  • cekilmis gayfe  (16.03.16 22:09:52)
gayfe nein, ondan degil, bundan tattoocollection.in
benim cokosuma gitmisti :/ ayrica sirtim dolu, spiral galaksi vs yaptiramam. koluma istiyorum ama disina degil, ozellikle ic kismina. oraya da ancak uzunlamasina bir seyler olur. hem sirf olsun diye degil, gok cisimlerini cekici buldugum icin onu koymustum kafaya. golgelisi vs tabii ki daha hos ama diger dovmelerimden yapi olarak alakasiz olur. hem de cok pahali. buna bile 150 euroya kadar fiyat cikanlar oldu, en son bir yerle 60'a anlasmistm.

  • letheavendangered  (16.03.16 22:22:19)
bunun küçüğünü koluna yaptırabilirsin. illa bir gezegen yaptıracaksan satürn gibi yakışıklı karizmatik gezegen var. onu da bi düşün. senin verdiğin linkteki örnek de kötü kusura bakma :/

  • cekilmis gayfe  (16.03.16 22:41:10)
ya ben ay seviyorum :( hatta gunun birinde kizim olursa ve babasi o ne oyle kopek ismi gibi demezse ismini luna koymak istiyorum asdasda

  • letheavendangered  (16.03.16 22:44:20)