[]

Kapının buzlu camlarını nasıl kapatabilirim?

Evdeki bazı kapıların buzlu camlarını ışık geçirmez hâle getirmek istiyorum.
Kapılarda her biri bir dergi büyüklüğünde bölmelerden oluşan camlar var.

Kapının arkasından bir şeyler kesip yapıştırmak istiyorum. Ama ne yapıştırabilirim? Eğreti durmasa, estetik olsa. Belki işlevsel olsa. Dayanıklı olsa.

Fikir verebilirseniz sevinirim.

 
boyamak daha etkili bir çözüm olabilir. ya da duvar kağıdı tarzı bir şey kullanabilirsin.


  • dinsiz adam  (15.03.16 19:09:56) 
  • helenart  (15.03.16 19:24:22) 
Ahşap kestirin.


  • hayde bre  (15.03.16 19:55:23) 
Film yapabilirsin.


  • zombi  (16.03.16 08:10:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.