hadi bir hayal kuralım

başımızdaki malum zat ölünce neler olacak sizce? ilk ölüm anından başlayabilirsiniz hayal etmeye. ne zaman ölür ki hem?

türbe yapılır, anıt dikilir ve daha nicesi..

  • rajaz  (15.03.16 15:13:25)
üç ay goygoyu sürer. içimiz dışımız o zat olur. tc'nin gelmiş geçmiş en büyük cenazesi organize edilir. ülkede başka bir şey konuşulmaz. peygamber ilan edenler, mezarına totem dikenler, kıçına hırka-i şerifini sokanlar falan olur. bu tabii beraberinde gerginliği de getirir. birkaç ay evden çıkmamak ya da yurtdışına falan kaçmak lazım o süre zarfında.

  • sir gawain  (15.03.16 15:37:56 ~ 15:38:27)
kına satışları patlar

  • animalman  (15.03.16 15:38:18)
Yalakalaeı birbirini yemeye başlar, hepsi birbirine girer. Ama senden benden uzun yaşar o, ölümünü biz görmeyiz herhalde.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (15.03.16 15:42:18)
bence her şey gibi o da kısa zamanda unutulur halk tarafından, şu an sürekli hatırlıyor - konuşuyor olmamızın sebebi bizzat kendisi. beklendiği gibi yandaşları sokağa dökülüp ağlamaz bence. ama politik olarak etkisi ne olur o kısımdan anlamıyorum hiç. ters bir zamanda ölürse astınız-zehirlediniz-üzüntüden kalp krizi geçirttiniz gibi yandaşları kullanabilir, ama şu ankinden kötü olamaz herhalde.

  • freya  (15.03.16 15:46:28)
yandaş kanallarda aylar boyu matem havası sürer daha sonra hem aile içinde hem de parti içinde miras kavgası olabilir

  • Sandman  (15.03.16 15:57:36)
cumhurbaşkanı bilal erdoğan önderliğinde cenaze töreni düzenlenir milyonlar akın eder...

  • ucan spagetticanavari  (15.03.16 16:16:27)
ülke fetret devrine girer, yandaşlar birbirine düşer, anıt mezar yapılır.

o anıt mezara başında milyonlar varken atom bombası atacak pilot ne muhteşem pilottur, o ne güzel pilotluktur.
  • no christ requires  (15.03.16 16:35:22)