[]

Kakadu papağanı

Çok seviyorum bunları :) ama çok pahalılar. Ucuza bulmam mümkün değil mi? Elinde yavru olan birisi vardır belki :)




 
cok pahali oldugu halde niye sana versin :)

misal bana da burma bilezikler cok tatli geliyor. belki elinde fazla olan birisi verir :)

imza: ana yurdundan koparilip kafeslere hayvan tikilmasina karsi olan biri.
  • bohr atom modeli  (15.03.16 12:17:00 ~ 12:18:04) 
arkadaşım çubuklu'da şantiyede çalışırken bunlardan birini o tarafta hasta halde bulmuş, sahiplenmiş, iyileştirmiş ve bakmaya devam etmiş. sana da denk gelir belki :)


  • gmzo  (15.03.16 12:21:51 ~ 12:34:59) 
Yavrusunu makul bir ücret karşılığı alabilirim demek istemiştim:)
Valla kafase tıkacak birisi değilim göreceğin en hayvan sever insanlardan birisiyim, büyük ihtimal bütün evde kafasına gore takılır :)

  • six packsiz  (15.03.16 12:30:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.