her gece kabus görmek

uzun süredir her gece kabus görüyorum. mesela dün 3 defa uykudan uyandım ve her yatışımda tekrar tekrar kabus gördüm. uzun süredir böyle. alıştım artık ama bazı kabuslar gerçekten korkutucu oluyor. sabaha kadar tekrar uyuyamadım gün doğunca yatabildim tekrar. nabayım?

yorganın çok kalındır ev çok sıcaktır canın sıkkındır vs bir sürü sebep ha bir de tok karına uyumayacaksın

  • neira  (15.03.16 10:45:31)
Yatmadan kisa sure once yemek yemek, susuz kalmak, uyunan odanin havasiz olmasi gibi dis etkenler de etkiliyor.

  • neferkitty  (15.03.16 10:53:30)
ozellikle sekerli birseyler yiyip ustunden yeterince vakit gecmeden yatarsan bir de vucudun susuz kalmissa kabus gorursun.

  • mavicorap  (15.03.16 12:27:46)