seks kilo verdirir mi?

tamam, enerji harcanıyor. verdirir.

peki şişman insanlar seks yapamadıkları için mi şişman, şişman oldukları için mi seks yapamıyorlar?

arz ederim.

Kalori/Enerji harcatan her aktivite teknik olarak kilo vermeye yardımcı bir unsurdur. Şişmanlar şişman oldukları için seks yapamıyorlar.

  • angelus  (15.03.16 08:17:18)
türklerin seks süre ortalaması 5 dakika olduğu için kilo veremiyorlar kihkihkih
hele şişman olanlar 5 dakika bile yapamazlar ben diyim
ama şişman insanlar yedikleri için şişmanlar seksle alakası yok seks öyle aşırı kilo verdiren bir şey değil ki zaten
ha günün 3 saati düzenli seks yaparsın tabi ki faydası olur ama ayda 1 2 kilo falan o da gırtlağını tutman şartıyla.
  • neira  (15.03.16 08:19:32)
Seksten sonra metabolizma hızı normalden daha çok yavaşlıyorsa bir etkisi olmayabilir. Beslenme yada sağlık problemleri daha baskın nedenler şişmanlık için.

  • ofkeyle kalkanin yerine oturan yazar  (15.03.16 08:22:00)
Her çiftin daha aktif ve daha çok hoplayan zıplayan tarafı olabiliyor. En güzeli bunun yer değiştirmesi de; eğer bir taraf sürekli hareket halinde diğer taraf ağırlıkla şişme kadın/dildo rolünde ise, diğer tarafın çok kardiyo yaptığını söyleyemeyiz. Bunun dışında, seks kalori yakan bir şey de, seksten sonra pizza gömünce o seks de pek işe yaramaz. Şişman olduğu için seks yapamayanı da vardır, yapanı da.

  • aychovsky  (15.03.16 08:22:11)
neira dolaylı yoldan +1 klfdjşfdj

yani, kalori yaktırır. yani zayıflatır.
  • freetakilir  (15.03.16 08:27:24)
uyurken de kalori yakıyoruz. kilo vermek için kardio yapmak gerek.

  • kakao  (15.03.16 08:41:14)
Verdirir

  • balpolen  (15.03.16 08:46:26)
Köylü seksi aka misyoner pozisyonunda pek kalori yakılmaz.

  • hasmetizm 2046  (15.03.16 08:49:50)
verdirmez.

sirt ustu yatarak kilo verilmez kilo alinir dayi oglu?
  • baldur2  (15.03.16 08:50:55)
seksten önce çikolata bal muz üstüne de pizza dürüm gömersen kilo alırsın daha çok.
hilti gibiysen verdirir bak orası ayrı.

şişmanlar da seks yapıyor ama hareket kabiliyetleri kısıtlı.
  • Kovacic  (15.03.16 08:52:52 ~ 09:08:22)
verdirmez. amaç kilo vermekse, tavsiye edilen aktivitelerden biri "seks" olmaz, öyle diyim ya da.

  • eindaclub  (15.03.16 09:26:00)
25 dakikalik bir cinsel performansta kadinlar 69 erkekler 100 kalori yakiyor. Orta boy yumurta 66 kalori. Cevap yumurta diyorum.

  • shadowcat  (15.03.16 09:27:46)
zor soru. yumurta tavuk sorusu gibi.

teorime göre; şişmanlar da seks yapıyor ama yaktıkları kaloriden fazlasını akabinde şöyle aktiviteler ile alıyorlar.

eksisozluk.com
  • [silinmiş]  (15.03.16 10:01:25)
evet. insanlar seks yapamadiklari icin sisman oluyorlar.

konu kilit. dagilabiliriz.
  • Silesius  (15.03.16 10:22:18)