Tıp Bayramı

sevgili lim5, capitatum, fallopian, fayfim, la noix ve diğer bütün doktor, diş hekimi, hemşire, sağlık çalışanı arkadaşların tıp bayramını kutlar gözlerinden öperim.

ayrıca hepimize dün ve daha önceki onlarca terör saldırısında kaybettiğimiz vatandaşlarımız için baş sağlığı, yakınlarına sabır diliyorum..

Aydinlik 14 martlara...facebook'taki on this day'e baktim da girdigimden beri tip bayrami ile ilgili paylasim yapmadigim tek sene bu sene

  • la noix  (14.03.16 15:44:33)
tesekkur ettim. lakin bir ek soru sorayim. bu tip bayrami sadece turkiyeye ozgu bir bayram mi? Burda gormesem farkinda bile degildim kimse bir sey soylemiyor yaban ellerde?

capitatum da kayboldu. Burda adini yazinca aklima geldi. tibbi birak demistim cok gec olmadan, birakmadi demek ki hala :D
  • fayfim  (14.03.16 15:56:45 ~ 15:57:57)
@fayfim bizde ilk tip fakultesinin acilis gunu

Darul bisey bisey bisey
  • la noix  (14.03.16 16:04:07)
Tesekkurler @duyulmasi gerektigi kadar. Aklimda hep darul'lu biseyler diye kalmis :) gayet de hatirlanabilir bi isimmis ama

  • la noix  (14.03.16 16:59:42)
Teşekkürler shotgun'cım , hepimizin kutlu olsun. Can ve ruh sağlığımız için de bu günlerin bir an önce bitmesini diliyorum.

  • fallopian  (14.03.16 17:04:21)