Roma'da 3 gün hafta sonu tatili. havaalanı terminus transferi nasıl yaparız

arkadaşlar her türlü tavsiyeye açığız. 3 gün için otobüs müze kartı alınır mı? havaalanı terminus transferi nasıl yaparız en ucuz ve kolay? başka aklıma gelmeyen detay varsa? şunu yapmadan dönme gibi... tşk...

www.terravision.eu
biz şununla transfer olmuştuk. 4euro mu neydi.

bol bol yürüyün, rahat bir ayakkabı alın.
  • fakyoras  (14.03.16 13:18:49 ~ 13:19:17)
Shuttle a binin, havalimani expresinden daha ucuz. Tam ve terravision diye iki sirket var, ayni fiyat ama saatleri farkli

Muze kart icin de gideceginiz muzelerin fiyatlarini ayri ayri toplayin, kartla ne kadar indirim yapiliyorsa bir de oyle hesaplayin. Hangisi ucuzsa oyle yaparsiniz. Buna siz karar vereceksinjz.

Otelinizin yerine gore hemen hemen her onemli yere yuruyebilirsiniz romada, aklinizda bulunsun. Trastevere ve vatikan biraz uzak kalabilir ancak. Oyle yani.
  • kuehles blondes  (14.03.16 13:21:24)
Bu arada shuttle lar internetten daha ucuz.

  • kuehles blondes  (14.03.16 13:21:42)
  • solskjaer  (14.03.16 13:53:36)
merhaba. sanırım termini demek istiyorsunuz :) havaalanından leonardo trenine binerek direkt gelebilirsiniz veya terravision shuttleına binebilirsiniz.

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (14.03.16 14:12:36)
roma pass alin. collesium'a giris ile neredeyse ayni para zaten

  • jedilance  (14.03.16 14:22:18)
herekese çok teşekkürler...

  • chetinn  (16.03.16 08:21:08)