LOL server değiştirme

ülkenin durumu içler acısı, üzüntü içinde de olsa sormam gereken bir soruyu affınıza sığınarak soruyorum.. Yakınlarını kaybedenlere sabır ve vefat edenlere rahmet diliyorum..

1- amerika ya da eu serverına geçiş için yeniden hesap açsak girebiliyor muyuz?

2- bu serverlardan hangisinin pingi daha iyi ve hangisinde feeder/noob daha az?

3- parayla server değiştiren var mı aranızda?

1-hespa açarken o serverlerdan birini seçebilirsiniz.
2- eu'nun pingi daha az, amerika'nınki yüksek.
3- ben değil.
  • fakyoras  (14.03.16 10:30:19)
Universite elcisi ucretsiz server degisimi yapiyor.

  • funl  (14.03.16 10:33:53)
1- girebilirsin.
2- amerikada oynamanı çok tavsiye etmem @2 demiş zaten. pingler çok fena 170 ping in altına inemiyorsun. ben mecburen na da oynuyorum fakat oyunu bıraktım gibi 1 aylık süreç içerisinde. kesinlikle keyif vermiyor. tek alternatifin muhtemelen eu west.
3- na ya ücretsiz geçiş var ben para vermedim. 720 rp mi ne istiyordu en son sallamış olabilirim. türkiye serverından çok dahai yi eu west. ama gene kanser riski var taib.
  • liriamer  (14.03.16 10:36:51)
keşke ülkemizi de değiştirebilsek böyle kolay :(

1-istediğin yerde oynarsın yeter ki ping düşük olsun. west ve eastte düşüktür diğerleri hakkında bilgim yok.
2-feeder her yerde var ama orada türkiyeye nazaran daha hızlı yükselirsin. çok kurwa mom duyacaksın çok fucking russian and polish boys duyacaksın :)
3-ben beleşe değiştirmiştim. hesap çok iyi değilse parayla değiştirme westten hesap al. mesela benim 60dan fazla şampiyonum olmasa server değiştirmeye para vermez oradan hesap alırdım hemde 2 hesabım olurdu. 50 liraya 60-70 şampiyonlu klasik rünlü hesaplar var. forum donanım haber lolü takip edersen ve başlık açarsan rahat bulursun.
  • freetakilir  (14.03.16 11:28:31)
server değiştirmek 40-45 liralık rp tutuyor
feeder noob her tarafta var eu nun tr den tek farkı adamlarda flamer daha az ,eğer ligin plat'ın altındaysa pek bi fark hissetmezsin boşuna para verme bence

  • eksimeksi  (14.03.16 12:26:48)