mağazadaki giysinin alarmını sökmek

üstünde unutmuşlar. mağaza taaa bakırköy'de. fişini de attım. aldıktan bi 10-15 saat sonra "dur lan bi daha bakiym ne güzel bişi almışım" derken "haydaaaa" diyerek farkettiğim durum. nasıl çıkarıcam ben bunu? herhangi bi mağazaya gitsem hırsız damgası yicem etcem. ne yapcam bilmiyorum açıkcası. başına daha önceden böyle bi durum gelen var mı?

edit: 14.03.2016 saat 14:21 itibariyle kargaburunla kanırtarak açıp söktüm

Aldığın mağazaya gideceksin ve adamlara izah edeceksin mecburen. Hiçbir hırsız gidip de alarmı söker misiniz demez. En fazla onun iç barkodunu okutup görürler. Kredi kartıyla aldıysan hareket dökümünü göster.

  • Erensq06  (13.03.16 22:38:17)
KK dökümü ile aldığın yere git. Diğer turlu direkt hırsız damgasi

  • nucleon  (13.03.16 22:39:43)
alarmın amacı hırsızı yakalatmak degil mi ötmeden nasil ciktiniz.

  • valkin rockefeller  (13.03.16 22:51:38)
Zincir magazadan aldiysaniz size en yakin olana fisinizle gidip bu cikarttirin

  • skahvecioglu  (13.03.16 22:54:42)
benimde başıma geldi. kot olduğu için ben pense ve kargaburnu ile giriştim. en sonunda kota zarar vermeden çıkardım. bayağı parçalamam gerekti o plastik parçayı. internettede çeşitli yöntemler var. ama en temizi geri götürmek tabi.

  • maden suyu  (13.03.16 22:57:20)
Hareket dökümünden bakma durumu olmazsa içerden bir iki tane aynı ürünü almış gibi göstermek sonra başka mağazaya gidip asıl ürünü çıkarttırmak da iyi olabilir.

  • Cursed Chico  (13.03.16 23:03:24)
hareket dökümüyle gitmek en mantıklısı. teşekkür ederim herkese.

  • rajaz  (13.03.16 23:07:54)
sakın kendın sökmeye calısma yırtarsın zaten onun amacı ol, faturanı al en yakın yere git goster bu kadar basit

  • hopp  (13.03.16 23:16:41)
  • janavarorion  (13.03.16 23:17:10)
Benim mangodan aldigim cantanin ustunde unutmuslardi, cantayi da takip ciktiktan sonra farkettim. Fisi de evdeydi, tum gun oyle gezemeyecegim icin rastgele bir mango subesine girip durumu izah ettim. Once Yok fissiz yapamayiz falan dediler ben biraz yuksek sesle carlayinca cikardilar.

  • ambrosia  (13.03.16 23:17:59)
şu aletle 2 saniyelik iş.

www.hirdavatmarketim.com
  • jamswety  (13.03.16 23:39:34)
Rastgele bir mağazaya gir söyle. Evkur tarzı mağazalarda bile var, rica etsen sökerler. Kendi mağazası daha şüpheli.

  • Lim5  (14.03.16 00:16:46)
Yan keski ile iki parça aradındaki baglantı elemanını kes.

  • babilbaligi  (14.03.16 04:57:43)