esmer kızlar size de çirkin geliyor mu?

yüz hatları düzgün olsa bile esmer kızlar çürkin geliyor bana. beyaz tenliler daha hoş görünüyor gözüme. bunu bikaç arkadşıma daha sordum onlar için de öyleymiş. sizde de durum böyle mi?

not: tutup adriana lima örneği vermeyin. türk kızlarından bahsediyorum

çirkin değil de kirli geliyor bazıları. sanki böyle bi çitilesen rengi açılacakmış gibi.

  • devilred  (13.03.16 21:54:26)
Bazi esmerler cok guzel

  • condom kurşunu  (13.03.16 22:00:20)
hayır.

  • tepedeki psychedelic adam  (13.03.16 22:09:24)
evet

  • ron dennis  (13.03.16 22:12:17)
üffff ne çirkin bir muhabbet bu ya. yok kirli yok pis, sanki siz elfsiniz aq. psikolojiniz bozuk sizin. allahtan amerikada falan yaşamıyorsunuz.

hintli gibi aşırı kara olmadıkları sürece gelmiyor gayet de güzeller.
not: sarışınım.
  • shedracon  (13.03.16 22:18:44 ~ 22:23:57)
Beyaz ten bana cekici gelir ama esmer begendigim de oluyor. (Ama psikolojisi bozuk olmamali)

Edit: ", pırasa gibi maşa ile ütülenmiş saçlar." iyi guldum:) Dusununce gercekten pirasaya benziyor:)
  • stavro  (13.03.16 22:21:41 ~ 22:24:16)
@stavro, beyazsa psikopat olabilir ama esmerse psikolojisi bozuk olmamalı öyle mi?

bu duyuru beni sinirlendiriyor çıkıyorum ben.
  • shedracon  (13.03.16 22:24:55)
Sarışının adı esmerin tadı

  • Kovacic  (13.03.16 22:25:38)
Bugün bu konuyu hanımımla konuşmuştuk bize de çirkin geliyor. Çirkinler.

  • angelus  (13.03.16 22:27:39)
@shedracon "hintli gibi aşırı kara olmadıkları sürece gelmiyor gayet de güzeller. "
sen de burda pis bir muhabbet yapmışsın. hintlileri neden aşağılıyorsun? ayrıca sarışınım demişsin de sen boya sarışını değil misin? paylaştığın bi fotoda saçların o aynı torna tezgahından çıkan sarıya boyatan kızların saç renginin aynısıydı.
saçını boyatan sarışınım diyor ya onlara da ayrı bir ayar oluyorum.
cevap: hayır gelmiyor. sadece esmer olup da saçını sarıya boyatanlar çirkin geliyor.
  • ayrıl coco  (13.03.16 22:34:07)
Beyaz ten rulezzzz. Ne azsa ona ragbet cok oluyor.

  • ilkdefa  (13.03.16 22:36:48)
@ayrıl coco saçımın boya olduğu doğrudur ama gerçekte de esmer değilim. olsaydım bile gurur duyardım.

hintli başka. duyuruda hintli yok. ama bir sürü esmer insan var ve siz şu duyurudan 1-2 beyaz tenli kız düşürücez diye o insanların hepsine saygısızlık yapıyorsunuz şu an.
  • shedracon  (13.03.16 22:36:48)
@shedracon evet belki esmer değilsin ama sarışın da değilsin.
duyuruda hintli olmadığı zaman onlara yine de hakaret etmiş olmuyor musun?
ayrıca ben erkek değilim o yüzden beyaz tenli kız düşürme gibi bir durumum da yok. ama sadece senin bir dediğinin bir dediğini tutmamasına sinirlendim. neyse.
  • ayrıl coco  (13.03.16 22:39:58)
sensin cirkin

  • letheavendangered  (13.03.16 22:41:01)
Hayir, beyaz da olsa esmer de olsa psikolojisi bozuk olmamali:) Onemli olan esmer ya da beyaz olmak degil, can guvenligi:P

  • stavro  (13.03.16 22:42:14)
e ben hintliyim ama :(

  • niye ama  (13.03.16 22:46:21)
yüz hatları düzgün kız isterse yer elması bir balina olsun yine güzel gelir.

  • her gece aç  (13.03.16 22:48:04)
ya coco biri demiş çirkinler, öbürü demiş kirliler, öbürü demiş beyazlar daha masum. yani "sarışın kızlar benim tipim ağa" der geçersin ama esmerleri aşağılayıcı yorumlar hiç hoş değil. çitilesek de pislikleri aksın demek nedir yahu. bunu diyenler bana psikopat diyenlerle aynı kişi, devilred sözüm sana. yani sade şu duyurunun nerden baksan %70i esmerdir.

sarışın olsam ne olmasam ne. sen kumral de, ben önemsemem bu tip şeyleri. önemli olan aynadaki sonuçtur. çıkın şu ekşibition kafasından, bi tane zırtapoz çetenin ten rengi ve kol inceliği üzerinden geyik yaptığı dar bi çevre orası.

sanki şu kız birine talip olsa reddedicekler esmer diye.. i.hizliresim.com
  • shedracon  (13.03.16 22:51:00 ~ 22:55:23)
evet

  • Goldstein  (13.03.16 22:51:36)
hmm zenciler de cok kokuyormus, tenleri koyu ya. bi kese atsak hepimiz scarlettiz aslında.

  • galandar kostumu  (13.03.16 22:54:33)
Hintli de varmis? "Hintli gibi asiri kara" demissin hem de...

  • stavro  (13.03.16 22:57:00)
@shedracon

"çitilesek de pislikleri aksın demek nedir yahu. bunu diyenler bana psikopat diyenlerle aynı kişi, devilred sözüm sana."

demediğim, kastetmediğim şeyleri demişim gibi göstermekten vazgeç ve kendine başka kurbanlar bul. inan seninle uğraşamam. bu sinirle gidip de birkaç kişiyi öldürme yine de, yazıktır insanlara.
  • devilred  (13.03.16 23:01:28)
Kömür karası değil de çikolata gibi kızlar var bazen, parıldayan bronz tenli. Onların havası birçok sarışına basar.

  • piremses  (13.03.16 23:01:58)
evet. adriana lima da olsa çirkin geliyor. çok çok güzel olduğu kabul edilen bir esmer kadının yanına normal beyaz tenli kadın koy. beyaz tenli daha güzel geliyor. neden bilmiyorum fakat konunun ırkçılıkla ilgisi olmadığını biliyorum

  • insomni4c  (13.03.16 23:38:45 ~ 18.03.16 10:41:40)
evet

  • Big bada bum bum  (14.03.16 00:30:37)
eğleniyormuyuz gençler

  • eksimeksi  (14.03.16 12:36:03)