Eski Bir Bilgisayar Oyununu Hatırlamaya Çalışıyorum

Arkadaşlar merhaba,
2003-2004 ve 2007 gibi oynadığım iki adet bilgisayar oyununu arıyorum.
Daha eski olanı Delta Force tarzı bir oyundu. 4 kişilik bir ekibimiz vardı ve sanki oyun Irakta geçiyor gibiydi. 4 kişilik ekipte istediğimiz adamı yönetebiliyorduk gibi hatırlıyorum. Belki Delta Force serisinden bir oyunda olabilir.

Diğer oyunum ise ilk oyuna nazaran daha yeni sayılır. 2006-2008 arası gibi oynamıştım sanırım. Oyun chapter tarzı ilerliyordu. Atıyorum bir chapterda o haritada terörist isek, ileriki chapterlarda yine aynı haritada bu sefer anti-terörist olarak oynuyorduk. Yani bize oyun hem aynı haritaların terörist hem de anti-terörist görevlerini yaptırıyordu.

bu tarz oyunlar oynamış olanlar varsa, tahminlerini bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

commandos

  • masa penisi  (13.03.16 20:12:34)
conflict desert storm olabilir mi?

  • ThomasJefferson  (13.03.16 20:17:07)
@masa penisi oyunlar fps türü oyunlardı hocam.
@thomasjefferson evet ilk oyun conflict desert storm'du. hatırlattığınız için teşekkür ederim yoksa kafaya takardım hatırlıycam diye :)

  • bigcaptain  (13.03.16 20:23:14)
Global Operations?

  • stanhiver  (13.03.16 21:33:26)
Swat?

  • nawar  (13.03.16 22:05:01)
@sl78 @stanhiver @nawar
tahminde bulunan herkese teşekkürler.
oyunları buldum.
1-conflict desert storm
2-Global Operations
  • bigcaptain  (13.03.16 22:32:57 ~ 22:33:26)