Develi'de yemek

Yarın eşimin doğum günü ve kebap çok seviyor. Develi'ye gitsek iki kişi ortalama be kadar bayılır çıkarız? Çok da açılmak istemiyorum. 100 tl'ye iki kişi doyar miyiz? Daha önce hiç gitmedim. Ya da Anadolu yakasında tavsiye edeceğiniz başka kebapçı varsa ona da açığım.

100-150'ye doyarsiniz muhtemelen.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (13.03.16 19:36:42)
Alkol almayacaksaniz kolcuogluna gidin derim. Maltepe sahilde Muazzez Ersoy un ortağı olduğu gayet iyi. Kosi basi 60 civari gelir, gözünüz de karniniz da doyar.

  • vampir akrep  (13.03.16 19:42:03)
kebaplar ortalama 35 tl civarında , tursu 13 tl, 1 duble raki ise 22 tl. meze tercih ederseniz 18 ila 20 tl.

  • akiskan  (13.03.16 19:42:32)
Develi alkollü müydü? İyi ki söylediniz, eşim benden de hassas. Pek sevmiyor alkollü mekana gitmeyi. Kolcuoglu mantıklı gibi. Teşekkür ederim.

  • animalman  (13.03.16 19:43:30)
ataşehir kolcuoğluda alkollu, diğerlerini bilmiyorum

  • akiskan  (13.03.16 19:52:45)
Kolcuoglu'ndan bu yaz ailece zehirlendik. 1 hafta yatak dosek batti oyle soyleyeyim

  • la noix  (13.03.16 20:13:02)
develide lahmacun 7 tl, kebaplar 25-40 tl arası, içli köftenin tanesi 5 tl. Bağdat caddesinde niyazi bey kebapçısı var. Tavsiye ediyorum.

  • habib  (13.03.16 20:16:31 ~ 20:16:45)
Küçükyalı şenol kolcuoğlu. Alkollü mekan ama orta elit bir yer, öyle meyhane havası yok. Herkes kendi halinde içiyordu en son. İçmezseniz kişi başı 55-60 lira ödersiniz. Meze seviyorsanız mezeye doyarsınız, kebapları normal, beklenti bu yönde olsun. Bir de meze ya da tatlılardan çok sevdiğiniz olursa hemen yenisini getiriyorlar, bu huylarını çok sevmiştim. Başka kolcuoğlu mekanları da var ama iyi şeyler duymadım. Küçükyalı iyidir. Kadıköy yönünde Bostancı iskeleye gelmeden hemen önce biryerlerde.

  • piremses  (13.03.16 21:46:48)
En güzel mekanlar hep alkollü imiş, yapacak bişey yok. Muazzez Ersoy&Şenol Kolcuoğlu'dan yaptırdım rezervasyon. Cevaplar için teşekkür ederim.

  • animalman  (14.03.16 11:23:11)