[]

Araba Kiralama hk. Sorular

Selam,

1)Birkaç günlük araba kiralamak için hangi şirketi önerirsiniz?
2)Diyelim ki kaza yaptık, kim ödüyor masrafları?

 
1) sixt, hertz

2) full sigorta yaptirirsaniz hepsini sirket öder.
  • kucukharfler  (12.03.16 23:27:41) 
kesinlikle avis.
Full kasko ile kiralarsanız kendi arabanızmış gibi sürebilirsiniz.
Diğer hiçbir firma tam muafiyet sağlamıyor diye biliyorum.
  • imnotsureabout  (12.03.16 23:54:18) 
Avis avealılara Budeget vodafonelulara indirim sağlıyor, ikisinin de Türkiye distribütörü otokoç yamuk yapmazlar pek.


  • bapyemir  (13.03.16 00:57:52) 
1- ben en çok avis'ten kiraladım ama hemen herşeyde olduğu gibi bunda da işiniz şans. bayilik sonuçta bunlar, hangisine denk geldiğiniz, sorun yaşayıp yaşamayacağınız önemli. son zamanlar garenta'dan kiraladım bi sıkıntı yaşamadım. fiyat olarak tercih edilebilir duruyor garenta.


  • harmonikhakaret  (13.03.16 09:52:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.