spor salonu fiyatı uygun mu?

Bugün bir spor salonuna kayıt yaptirdik; 9 aylık üyelik + 2 ay kayıt Dondurma, grup dersleri, havuz, sauna vs de dahil toplamda iki kişi için 2400 ödedik. Orijinal fiyatı 3600 liraydı. Gittiğimiz yer bulunduğumuz bölgedeki en iyi spor salonlarından biri ama birden o kadar para ödeyip çıkınca biraz içime oturdu açıkçası zira biz 3 aylık bir deneyelim devam edersek kayıt yenileriz diye düşünmüştük. Minimum 9 aydan başlıyormuş kayıtlar. Bu kalabalık olmaması açısından iyi bir şey sanırım. Salonu da sevdik aslında.

Şimdi bu durumda bu fiyat normal midir? Spor hevesim başlamadan sonsun mu devam edelim mi tam gaz? Teşekkür ederim şimdiden herkese.

ben de ona yakın bir fiyat ödüyorum ve dondurması da yok. :(

  • jack of hearts  (12.03.16 17:32:11)
salon yeni açıldığı için 4 aylık üye oldum. aylık 50 tl ödüyorum
siz salonda ne yapıyorsunuz allah aşkına.
herkül olmayacaksınız. sporunuzu yapıp eve gideceksiniz. nedir bu lüks spor salonu düşkünlüğü
  • bana her yer cehennem  (12.03.16 17:35:19 ~ 18:25:11)
Istanbul'da aylık 50 liraya spor salonu bulduysaniz tebrikler. Lüks duskunlugunden ziyade hijyen, sıra beklememek önemliydi bizim için.

  • fraise  (12.03.16 17:40:15)
Yıllık 1150 verdim. Düzenli gidecekseniz parasına değer. Saatlerce kalıp sıkılmayın. Taktikleri üç saatlik program yazıp yeni başlayanları yıldırmak oluyor genelde. 1 - 1,5 saat yeterli.

  • hasmetizm 2046  (12.03.16 17:42:24)
Haftada üç gün 1 saat yeterli ilk iki ay dediler bize.

  • fraise  (12.03.16 17:45:03)
para değil, öde gitsin ve gerçekten gidin. hayatınızın en doğru yatırımı olacak. havuz falan da varmış daha ne.

  • roket adam  (12.03.16 17:52:55)
Düzenli gidecekseniz saydiginiz imkanlara az bile vermişsiniz bence. Lüks düşkünlüğü değil bu; hijyen, imkan vs varsa yıllık min 1000'den başlıyor zaten.

  • piremses  (12.03.16 18:16:59)
Biz 3 yillik uye olmustuk salona, aylik 90'a falan geliyor yaklasik. Basta baya memnundum hijyen mijyen ama su anda hic memnun degilim. Ha verdigimiz paraya degiyor ama memnun degilim :) yonetimsel sikintilardan dolayi o da.

Sizin salon da eger full uyelikse ortalama bi fiyat. Daha dusukleri de var bizimkiler gibi, biraz pazarlik olayina bakiyor. Eger full uyelik degilse ve havuzu da yoksa fazla bence
  • la noix  (12.03.16 18:50:27)
La noix her şey dahil. Havuz, hamam, sauna, özel dersler, grup dersleri, havlu/pestamel dağıtımı, bir de ek olarak beslenme listesi. Her ay da calisma programımizi yeniliyorlarmis. Bir de çok temiz geldi bana, asıl orası önemliydi.

  • fraise  (12.03.16 19:17:44)
Avcılar'daki benim spor salonun yıllık parası 400. Hijyen konusunda en ufak bi' sıkıntı yok dekorasyonu da çok iyi. Havuz falan yok tabi ama yine zumba, cross
fit etkinlikleri saunası vs var ve hepsi girişi ücretsiz

  • oddyseus  (12.03.16 19:22:24)
daha baslamadan sönmeye hazir olan spor hevesi ve devam etme ihtimali dahilinde haftada üc gün bi saat kullanilacak salon icin pahali evet.

  • pilav  (12.03.16 20:14:45)
aylık 30 tl belediye spor salonuna gidiyorum haftnın 3 günü erkek kadın 1 günü karma. ortam leş alet başında duşta sıra var ama bulunduğum yerde başka bir alternatif yok enson saunayı çok elektrik harcıyor diye kapattılar.

  • mrthany  (12.03.16 20:38:44)
Hayırlı ola. Bizim salon tek kişi 12 ay o fiyat. Ki bizde de zaman zaman alet sırası bekleniyor. Dediğin özellikler mevcut ise çok iyiymiş.

  • manuel mandalina  (12.03.16 22:01:25)
Bostanci club sporium a uyuyeyim. 2 kisi 15 ay icin 3600 lira odemistim gecen sene. Bu sene de hemen hemen oyledir. Bence seninki de ortalama bir fiyat.

  • s e ff a f  (13.03.16 12:49:01)