[]

bilgisayarın sorunu nedir?

tam olarak anlayamadım. önceleri ısınır kapanırdı Laptop normal olarak temizletirdim üç ayda bir altı ayda bir, şimdi ısınmıyor ama bazen dizi izliyorum vs. bi saat içinde kapanıyor zorlarsam daha çabuk kapanıyor. w10 kullanıyorum ve bir şey yüklü değil. anakartında mı sorun var nedir nasıl tespit edebilirim.
 
www.piriform.com bunu indirip cpu ve gpu sıcaklıklarını takip edin.

www.hdtune.com bu deneme sürümü ile de hdd taraması yapın.

temizletmek derken sadece fan temizliğini kastediyorsanız işe yaramaz. iyi iş gören bir termal macun ile gpu ve cpu'nun macunlarını yeniletin(deneyimli, parmağıyla sürmeye çalışmayacak birine) en başarılı macun bu www.kozbilshop.com .
  • ukde  (12.03.16 16:47:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.