[ IT ] Süper bi domain ve çekip çevirilmesi gerekiyor..

Elimde çok güzel bi domain var uzun yıllardır kullandığım.. Bu domaini değerlendirmek istiyorum (howstuffworks, answers.com, yahoo Q&A, sorucevap.com) benzeri şekilde.

Bu konuda az çok elimde var olan joomla bilgimle hareket etmemi mi önerirsiniz yoksa kendime bir ortak mı bulayım? Ortak bul diyorsanız bunun yeri neresidir?

Yani coder arkadaşları bulup diyeceğim ki; gel sen bu domain üzerinden çalışmalarını yürüt bu domaini çekip çevirelim bi marka... öeeeh ok anladınız beni =)

joomla ile olmaz. hazır paketlerle güzel projeler ortaya çıkmaz.

  • hostararara  (03.11.09 09:18:08)
ayrıca jenerik domainlerin artık önemli kalmadı, önemli olan pr. Pr kaç?

Edit: Pg ne yahu, pr.
  • ataturkiye  (03.11.09 09:30:22 ~ 09:31:33)
(bkz: page rank)

  • enola gay  (03.11.09 10:50:17)
bence kendine birini bulmalısın, forumlara vs yazabilirsin (örnegin ceviz.net) aklına yatan olursa oturur konuşur projelendirir başlarsınız. (ya da duyuruda da yazabilirsin (aslında yazmış oldun) web programlama ile ilgilenen bir sürü insan var, bu aralar boş olan biriyle girişebilirsin.

  • yasaluyari  (03.11.09 16:04:37)
Detayları görüşmek istersen

ibrahimover [süslü] gmail.com
  • seyn  (03.11.09 17:09:53)