Hayat neden bu kadar zor?

Sevmem aslinda boyle seyler ama bu defa icimi dokmek istedim sevgili eksiciler

Ozet gecmem gerekirse 2010 yilinda ilk sevgilimden ayrildim uzun sureli bi iliskimiz oldu ama kavga gurultu bitti. Ilk gercek askimdi desem yalan olmaz.. Sonra herkes kendi yoluna gitti. O yil amerikaya gittigimde orda bi rus sevgili edindim. Hala da beraberiz dunyalar iyisi dunyalar guzeli bi kiz. Ailem de cok seviyor. Bugun nedendir bilmem almanyaya donme arifesinde ilk sevgilimle bulustum. Oturduk uzun uzadiya sanki hicbise degiismemis gibi sohbet ettik. PaZar gunu donuyorum yurtdisina. Onu gorunce anladim ki aslinda onu hic unutamamisim. Simdi mesajlasiyorum aynisini kendisi de soyledi. Kesinlikle iliskime zarar verecek biri degil dunyalar iyisi biri ama iste gonul... Tekrar birlikte olma ihtimalimiz cok zor. Ben ulkeye donme niyetinde degilim onun da yurtdisina cikmakta gozu yok. Simdiki iliskim de zaten aldi basini yurudu. Offff.. Icim skildi resmen.. Hersey neden bu kadar zor?!.. Bu postu neden atiyorum ne cevap bekliyorum hicbi fikrim yok. Oyle iste ...

Ps: mobilden girdim gerzek yazim hatalarima lutfen takilmayin

ex'den next olmaz.
nokta.

  • rentts  (11.03.16 02:33:54)
yüce bir düşünürün dediği gibi, montla sıç derim

  • mytituaEd Yourvenom  (11.03.16 02:39:49)
Iste orasi biraz degisik. Sirf sohbetten oturu degil sanki boyle hissetmen. Ilkler farkli mi oluyo boyle hep?

  • KidLazer  (11.03.16 02:59:03)
Ben de ex ile ilk bi kaç buluşmada öyle idim. 3 haftada eski kavga gürültü geldi, bozduk.

Seninki de aynı şekilde olacaktır.
  • dieselsingle2  (11.03.16 05:18:13)
ya tamam da sevgili meselesiyle hayatin zorlugunun ne alakasi var dayi? 2 kiz arasinda kalmissin hayat ne kadar zor diyorsun. millet bir tane kiz bulamiyor.

  • baldur2  (11.03.16 06:01:36)
Baldur2 +1
Milletin ne dertleri var. Şimdi butonlu bkz gelir.

  • sutlu nescafe  (11.03.16 06:29:29)
2010dan beri onu unutman gerekirdi çok uzun bi süre geçmiş. o ilişkiden bişey olmaz zaten. tekrar yaşadığınız kötü şeyler aklına gelir. yapamazsın. yaşadım oradan biliyorum :D kararsız kalma bir sevgilinde varmış ne güzel. yazık olur devam et. gönül işini de hayatın zorluğuna bağlama o en kolayı :) allah sağlığına bir şey vermesin. her şey düzelir güzelleşir.

  • freetakilir  (11.03.16 06:59:33)
durduk yere kafanı karıştırmışsın
tanıdık insan tabi sana daha iyi gelecek, ama ne kötü zamanlarının da olduğunu hatırla
yeni ilişki olmayacağı için hepsinin eski halinden aynen devam edeceğini düşün
bir de arada başkaları olmuş ikinizin de hayatında, bunun kavgası-konusu-kıskançlığı da illa olacaktır.
O iş yaş, böyle güzel hatırlayın birbirinizi temiz temiz.
  • Corc  (11.03.16 07:29:31)
Mevcut hatuna haksızlık ediyorsun. (bkz: man up)

  • arnold schwarzeneger  (11.03.16 09:13:03)
hayatın zor olduğu kısmına takılmayın ekşiciler elbetteki sağlıktan düzenden olmayalım en önemlisi bu ama bu tür şeyler de can sıkıyo diye öyle dedim işte :)

ben de onu eski hala eski tavırlarına sahip aynı tripleri atan biri olarak düşünüyodum hep ama çok değişmiş çok oturaklı çok değişik biri olmuş. evet böyle düşünmek bile şimdiki sevgilime haksızlık ama kontrol edemiyosun ki işte lanet bişey..evet hayatlarımıza başkaları girdi ama bunu da olgunlukla karşılıyoruz sonuçta kimsenin kimseye vermiş olduğu bi söz yok. buna rağmen açık açık söylüyor aranızı bozmak istemem diye ki sonuna kadar da inanıyorum çünkü rahmetli annesini de çok yakından tanıyorduk ailecek. birebir aynı annesinin temiz kalbine sahip. hep ilkleri birlikte yaşadığımızdan mıdır bilmem sanki bambaşka bi yeri var gibi.öyle zırt pırt sevgili değiştiren bi tip de değilim. bugüne kadar flörtleri saymazsak iki ilişkim oldu biri 3 diğer hali hazırda devam eden 6 senelik. ama işte ilk anasını satiyim ya kafayı allak bullak ediyor:/
  • KidLazer  (11.03.16 10:47:29 ~ 10:48:30)
oluyor öyle. eskiye takılmadan yoluna devam et. anlaşamamışsınız ki ayrılmışsınız.

  • peggy  (11.03.16 10:58:54)
lan olmuş bitmiş işte uzatma diyeceksin ama ayrılışımızın sebebi gençliğin verdiği trip ve tahammülsüzlük aldatmış falan olsa bugun bunu yazmamış olurdum zaten

  • KidLazer  (11.03.16 11:33:02)
eskisine doneceksen simdiki kizdan ayril bari. umutlandirma kizi.

  • baldur2  (11.03.16 11:56:21)
umutlandırma evresini geçtik be sayın abim 6. yıl oldu bu sene

  • KidLazer  (11.03.16 12:06:32)
İlklerin yeri ayrıdır. Böyle hissetmen normal bir yerde ama bunun üzerinde düşünme, hatta bir şeyleri hayata geçirme üzerine kafa yorma konusunda kendine hemen dur demeli, hatta eski sevgilinle görüşmeyi hemen kesmelisin. İstersen bunun doğru olmadığını, bu yüzden artık görüşmemeniz gerektiğini açıkladıktan sonra görüşmeyi kesebilirsin. Ama sakın kafanı karıştırma. Her ilişki zamanında güzel. Halihazırdaki ilişkini biraz nostalji yaşadın diye heba etme.

  • reptillia  (11.03.16 16:58:13)