Taksim'den Beykoz'a nasıl gidilir?

Aradım, taradım güncel bilgi bulamadım. Yarın sabah(cuma) erken saatte Beykoz'a gitmem lazım. Kabataş iskelesinden sefer var mıdır, varsa bilgisine nerden ulaşabilirim; yoksa en kısa sürede taksim'den nasıl gidebilirim diyerek acilen bilenlerin aydınlatmasını bekliyorum.

Beşiktaştan sabahları oluyor saatlerine şehir hatlarının sitesinden bakabilirsin, ama eğer kaçırırsan bir daha yok bence şöyle yaparsan daha iyi olur, beykozun neresine gideceksin bilmiyorum gerçi de metro ile levent veya 4. levente git daha sonra fabrikalar durağından beykoz otobüsüne bin 2. köprüden bağlan. 3. seçenek metrobüse bin boğaziçi köprüsü durağında in oradan otobüs durağına yürü 15,15f gibi hatlar var başka nolu hatlarda olması lazım onlardan birini kullan dostum. şimdiden kolay gelsin

  • bapyemir  (10.03.16 23:49:06)
Vapur bulamazsan en kolayı taksim'den kadıköy dolmuşuna binip kadıköy'e geçmek, oradan da beykoz dolmuşuna binmek olur.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (10.03.16 23:51:22)
en kolayı mecidiyeköy'e geçip oradan 121A'ya binmek..

  • ensar  (10.03.16 23:56:51)